גילה ממיסטבלוב

בדרך לחתונה עוצרים… ומקשיבים לאחת שכבר הייתה שם

גילה ממיסטבלוב
גילה ממיסטבלוב, מנהלת מגזרי הצמיחה (צעירים, חיילים וסטודנטים בלאומי) בטור המשך עם טיפים שילמדו אתכם איך להפקיד את מתנות החתונה והמלצות ליום הגדול.

הבירורים, הנסיעות, ההמלצות, הטעימות, ההתלבטויות, החוויות, המשפחות ועוד הרבה דברים שעוברים בחודשים של תכנון החתונה… הכול מתכנס ליום אחד מיוחד… החתונה שלכם.

בטור הקודם דיברנו על טיפים בתכנון החתונה..


וכעת כדי שתוכלו ליהנות מהחתונה כמו שצריך לאורך כל היום (ולא רק אחרי הצ'ייסרים שהחברים מביאים), כדאי לכם לקרוא את הטיפים הבאים:

1. מעטפות מסודרות עם תשלום לספקים – למרבית הספקים התשלום מתבצע בסיום האירוע. לדוגמה: הרב, הצלם מגנטים, DJ וכדומה. תכינו מעטפות עם כסף/ שיק בהתאם לסכום שקבעתם ותעברו לטיפ הבא.

2. חלוקת משימות – הדבר היחיד שאתם צריכים ל"דאוג" לגביו הוא ליהנות ובואו נודה גם שהחתן לא יפשל עם שבירת הכוס. 🙂

לכן, את כל המשימות הקטנות אבל החשובות שצריך לבצע במהלך היום תדאגו לתאם עם משפחה וחברים. לדוגמה: מי אחראי לשלם לספקים? אחראי להושבת האורחים (שיקבל את הסקיצה של ההושבה מראש), מי מקפיץ את המסיבה ומחלק את הזוהרים לרחבה? איך חוזרים לבית/ למלון – הנהג שליווה אתכם במהלך היום גם מחזיר אתכם?

3. הפקדת כספי המתנות חוויה בפני עצמה.. המלצות:

בקובץ אקסל של המוזמנים תוסיפו עוד 2 עמודות של "סכום מתנה", ו"סוג המתנה" וציינו את הסכום המדויק ואם מדובר בשיק או מזומן ישירות בטבלה.
בסיום פתיחת המעטפות, תסכמו את המזומן בנפרד ואת סכום וכמות השיקים. הקלדת הסכומים של השיקים מתבצעת באופן ידני בסניף ובאמצעות הבדיקה תדעו שהופקדו כל הסכומים כראוי.

מידע חשוב לגבי השיקים:

 • תאריך השיק – תוודאו שאין שיקים עם תאריך עתידי (ניתן להפקיד שיקים החל מתאריך הערך המצוין על גבי השיק, אחרת השיק יכול לחזור מסיבה טכנית. אפשרות נוספת להפקיד את השיק בתור שיק דחוי).
 • "למוטב בלבד" – במידה ומודפס/ כתוב על השיק "למוטב בלבד" הכוונה שרק האדם שעל שמו כתוב השיק יוכל להפקידו לחשבון ובטרם ההפקדה נדרש לחתום בגב השיק. מומלץ לחתום בבית כדי שיבוצע ביעילות בסניף.
  שימו לב, חלקם מהאורחים רושמים את השיקים על שמות ההורים,  במקרה כזה ההורים חייבים להפקיד לחשבונם ואז להעביר אליכם.
 • שיק פתוח – טרם ההפקדה כל הפרטים בשיק חייבים להיות מלאים. במידה וקיים סעיף פתוח כגון: שם המוטב / תאריך הפקדה, יש למלא את החסר.
 • בטרם ביצוע ההפקדות בסניף תעדכנו שאלו כספי חתונה ותהנו מהטבה בעמלות (מומלץ להגיע עם ההזמנה של החתונה).
 • במידה והתחתנתם במועד שלא מאפשר את הפקדת המזומן ביום למחרת (בעיקר חתונות בימי חמישי או שישי בצהריים) אל תדאגו, אתם לא חייבים להישאר עם כל המזומן בבית. ניתן בעמדות הכספומט להפקיד ישירות לחשבון
  (ניתן לחפש באתר לאומי כספומט להפקדת מזומן הקרוב אליכם).

  4. חסכון – זוגות רבים מקבלים מתנות הגבוהות מההוצאות. ממליצה לכם להפקיד את הכספים ולחסוך אותם לקראת האירועים הגדולים הבאים.. ירח דבש, רכישת דירה וכדומה.

מאחלת לכם לילה קסום ומלא חוויות לחיים.

גילה