נואית גור

כך תחסכו מאות שקלים בחודש עם כרטיס האשראי שלכם

נואית גור
כרטיס האשראי של לאומי יכול לסייע בצמצום ההוצאות החודשיות שלכם במגוון תחומים: מרכישת מזון, דרך הוצאות פנאי עם הילדים ותרבות ועד לביטוח.

ידעתם שכרטיס האשראי של לאומי יכול לחסוך לכם מדי חודש מאות שקלים? בקניה בסופר או ברשתות שונות, בכניסה לאטרקציות, במסעדות מזון מהיר ואפילו בביטוח לרכב או לקראת נסיעה לחו"ל. לקוחות לאומי משלמים פחות באמצעות שימוש בכרטיס האשראי ומועדון ההטבות "לאומי גודיז" למחזיקי כרטיס אשראי לאומי בלבד.

לבלות עם הילדים ולשלם פחות

נתחיל במגוון הרחב של אטרקציות בהן תוכלו לבלות עם הילדים ולשלם עשרות שקלים פחות על כל כרטיס. הנה כמה דוגמאות: כניסה ללונה פארק לזוג הורים ולשני ילדים תעלה בקופה 540 ₪, ברכישת כרטיסים באמצעות הטבת גודיז תשלם המשפחה רק 260 ₪ + 60 גודיז על ארבעת הכרטיסים – חיסכון של כ-280 ₪. מתכננים ביקור בספארי? גם שם מחכה לכם הפתעה טובה בכיס: ארבעה כרטיסים יעלו לכם 156 ₪ + 80 גודיז, במקום 312 ₪ – חיסכון של כ-156 ₪. הנחות משמעותיות נוספות מחכות לכם גם באולמות באולינג, מוזיאונים, חדרי בריחה ואטרקציות נוספות רבות.

 

וביולי הקרוב תוכלו לחסוך אפילו יותר! מבצע "קיץ ב- 10" חוזר ובגדול עם מגוון אטרקציות לחופש הגדול (תערוכות, לונה פארק, ספארי ועוד) ב- 10 ₪ (+10 גודיז) לכרטיס. 

 

הילדים רעבים לאחר הבילוי? גם כאן – אתם ממשיכים לחסוך. שובר בשווי 50 ₪ לרשת מקדונלדס יעלה לכם 25 ₪ בלבד, וניתן לרכוש אחד כזה מדי חודש. אתם יותר בכיוון של פיצה? בדומינוס תוכלו לרכוש פיצה ובקבוק שתייה במחיר המגלם הנחה וחיסכון של 46 ₪.

 

כמה חוסכים: ביום אחד של בילוי משפחתי בלונה פארק ולאחריו ארוחה לשני הילדים במקדונלד'ס, תוכלו לחסוך יותר מ-300 ₪!

 

 

לחסוך גם ברשתות מזון, אופנה ובית

בכל חודש תוכלו לרכוש, בזכות כרטיס האשראי שלכם, עד שני כרטיסי "גיפטקארד" בשווי 100 ₪ כל אחד, ולשלם 60 שקל + 40 גודיז בלבד עבור כל כרטיס. כלומר, חיסכון של 80 ₪ לשני כרטיסי גיפטקארד בקניות שלכם ברשתות השיווק ויקטורי וקינג סטור וגם בשורה ארוכה של רשתות נוספות בתחומי הביגוד, ההנעלה והאביזרים לבית.

 

בנוסף תוכלו לרכוש גם שוברים שיעניקו לכם הנחה בשיעור של 30 עד 50 ₪  לכל שובר לרכישה במקומות נוספים כדוגמת ניצת הדובדבן, אתר קפה עלית, רשת ג'ונגל לחיות הבית ועוד.

 

כמה חוסכים: גם אם רכשתם רק שני גיפטקארדים ושובר אחד בכל חודש, חסכתם בהוצאות החודשיות שלכם עוד 110 עד 130 ₪ .

 

תרבות שעולה פחות

אם החלטתם להתפנק בהופעת מוסיקה או סטנדאפ אחת במהלך החודש מהמגוון המוצע , גם כאן מצפות לכן הנחות בגובה עשרות שקלים לכרטיס בשימוש בגודיז. מופע סטנדאפ של שלום אסייג, למשל, ב-79 ₪ לכרטיס במקום 125 ₪, או הופעה של דיקלה ב-159 ₪ במקום 119 ₪, והרשימה עוד ארוכה. תוכלו ליהנות גם מהטבה של כרטיס קולנוע אחד חינם ברכישת כרטיס, וזאת פעמיים בחודש (הרשתות המשתתפות: סינמה סיטי, יס פלאנט). הנחות משמעותיות קיימות גם ברכישת מינויים שנתיים לתיאטראות ולסינמטק.

 

כמה חוסכים: יצאתם להופעת סטנדאפ אחת במהלך החודש ולעוד סרט אחד? חסכתם במחירי הכרטיסים לא פחות מ-130 ₪.

 

חוסכים אפילו בביטוח!

כרטיס האשראי שלכם בלאומי מעמיד לרשותכם מבצעים אטרקטיביים בעולם הביטוח, למשל: ביטוח רכב וביטוח נסיעות לחו"ל.  

 

כמה חוסכים: מבלי לפרט סכומים מדויקים, הרי שבביטוח הרכב החיסכון שלכם יכול להסתכם במאות שקלים בשנה – כלומר בעשרות שקלים נוספים מדי חודש.

 

השורה התחתונה: חוסכים הרבה!

כפי שראינו, משפחה ממוצעת יכולה בקלות לחסוך 600 ₪ ויותר, מדי חודש בהוצאות שלה, באמצעות שימוש בגודיז שנצברים לזכותה בכרטיס האשראי של לאומי. אנו מזכירים ששימוש בכרטיסי האשראי בשווי 8,000 ₪ מקנה 80 גודיז, ובתוספת ביצוע מספר פעולות בדיגיטל ניתן במקרים רבים לצבור עד 100 גודיז בחודש וליהנות ממגוון ההטבות שפורטו.

 

אז אם עדיין אין לכם כרטיס אשראי של לאומי, למה בעצם אתם מחכים?

 

*פרטים מלאים אודות תוכנית ההטבות מופיעים באתר לאומי, באפליקצית גודיז ובתקנון גודיז. ההטבות המובאות בטור זה הינן הטבות המופיעות באפליקציית גודיז נכון לאפריל 2021 והשימוש בהן בכפוף לתקנון גודיז ופרטי ההטבות. אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל