רונה אזוב

הלוואה שיושבת עליך בול

רונה אזוב
מסתבר שהכול אישי, אפילו בעולם ההלוואות: התאמה אישית בקבלת הלוואה היא שם המשחק, וכאשר כל זה קורה בנוחות מקסימלית ומבלי לצאת מהבית – נראה שאין פתרון טוב יותר לזקוקים להלוואה.

ממש כמו שמתכננים אירוע שחשוב לנו במיוחד או מזמינים בגד שייתפר בדיוק למידותינו, גם הלוואה היא עניין שדורש התאמה אישית. הלוואה שמתאימה היטב למימון שכר לימוד – אינה דומה להלוואה לצורך רכישת רכב חדש. הלוואה שרלוונטית לעובד מדינה – לא תתאים בהכרח לעצמאי. הלוואה שטובה לבעל משפחה בשנות השלושים לחייו – ספק אם תפתור בעיה לפנסיונר טרי. התאמה אישית היא מושג מפתח בעולם ההלוואות, ולצדה חשובה לא פחות הנוחות בהליך קבלת ההלוואה.

"המאגר שיודע הכל"

אז איך גורמים לכך שההלוואה שלך באמת תותאם אישית לצרכיך? היכרות קרובה וארוכת-שנים עם הפקיד בבנק? אז זהו, שלא ממש. אחד הכלים החשובים המאפשרים לבנק לקבל החלטה מהירה ומדויקת באשר לבקשת ההלוואה הוא מאגר נתוני האשראי.
 

הלוואה שיושבת עליך בול
 

 

מדובר במאגר חדש יחסית שפועל מאפריל 2019 וכולל את תמונת האשראי המורחבת לאדם על בסיס הנתונים שלו ממרבית הגופים הפיננסים, ובעיקר הבנקים וחברות כרטיסי האשראי. המידע הרב שישנו במאגר על אופן ההתנהלות הכספית של האזרחים מאפשר לבנק, על בסיס הסכמת הלקוח כמובן, לנתח בצורה מדויקת את התנהלות הלקוח ולהתאים לנתוניו את ההלוואה.
 

 

בלאומי דיגיטל, למשל, ניתן להגיש בקשה להלוואה באמצעות פנייה מקוונת בתוך כדקה בלבד ללקוחות כל הבנקים. הלוואה ללקוחות כל הבנקים >>

 

בנוסף, עצם העובדה שהמידע במאגר יכול להימסר לבקשת הלקוחות לכלל הבנקים וחברות כרטיסי האשראי, תאפשר לתמחר בצורה טובה יותר את ההלוואות ותגביר את התחרות. ומי מרוויח כשיש יותר תחרות? נכון, הצרכנים. 
 

"נוחות שלא הכרתם"

מכירים את הימים האלו שאתם לא מפסיקים להתרוצץ ממטלה למשימה, מפגישה לסידור, ואז, כשאתם נזכרים ששוב לא הצלחתם לתקשר עם פקיד הבנק שלכם – שעות הפעילות כבר הרחק מאחוריכם? גם בעניין הזה יש לנו בשורה חשובה.
 

ההלוואה הדיגיטלית החדשה של לאומי ללקוחות כל הבנקים, נותנת מענה גם להתאמה האישית של ההלוואה, וגם – בזכות מאגר נתוני האשראי – מאפשרת מענה למבקש ההלוואה בזמן קצר ביותר, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע.

 

 

הלוואה שיושבת עליך בול

 
 

 

הלוואת הדיגיטל של לאומי ללקוחות כל הבנקים, ניתנת לתקופה של עד חמש שנים, בסכום מקסימלי של עד 100 אש"ח, ומותאמת לצרכים שלך וליכולת ההחזר שלך. ואם כל זה לא מספיק, קבלו את זה: אין צורך בביטחונות וגם לא בערבים – ואפילו לא תצטרכו לצאת מהבית כדי לקבל את ההלוואה ישירות לחשבון הבנק שלכם.
 

תהליך קצר ביותר באפליקציה של לאומי יאפשר לכם להגיש בקשה להלוואה בתוך כדקה – והכסף בדרך אליכם.

 

"למה דווקא בבנק? למה דווקא בלאומי?"

שוק ההלוואות היום תחרותי מתמיד. הנגישות למאגר נתוני האשראי איפשרה, כאמור, גם את הגברת התחרות – ולנותני ההלוואות הצטרפו גורמים נוספים בהם חברות כרטיסי האשראי וחברות להלוואות. אז למה לקחת הלוואה דווקא בבנק ולא בחברה להלוואות, למשל?
 

ראשית, בגלל הנוחות והנגישות במתן ההלוואה. לא בכל הבנקים – אבל לפחות בלאומי היא קיימת, ובגדול. ולא פחות חשוב מכך, כדאי גם לזכור כי לבנקים יש יתרון בערכים המוספים ובשירותים הנוספים שהם מסוגלים להעניק ללקוח לצד ההלוואה, אשר את מרביתם לא ניתן למצוא אצל גורמים אחרים בתחום כמו חברות כרטיסי האשראי או חברות להלוואות. 
 

אז אם מדברים על הלוואה שמותאמת בדיוק בשבילך, עם אפס ביורוקרטיה, מקסימום נוחות וערכים מוספים עתידיים – יש לך כתובת אחת, בלאומי.

 

הלוואה ללקוחות כל הבנקים

 

רונה אזוב היא ראש ענף פרויקטים ותהליכים בבנק לאומי. 


*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלול לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. אישור ההלוואה, סכומה ותנאיה בכפוף לקריטריונים הנהוגים בבנק.