אבירם כהן

הכל בחיים זה עניין של בחירה

אבירם כהן
הכל בחיים הוא עניין של בחירה. משפט פשוט וחכם.

הכל בחיים הוא עניין של בחירה.  משפט פשוט וחכם.
איפה לגור? מה לקנות? במה להשקיע? האם לקנות זול ותחליפי או יקר ואיכותי? האם לנסות להסתדר לבד או לבקש ייעוץ ועזרה? האם זה נכון לקחת הלוואה ומתי?

עם בוא האביב וטרום חג הפסח, שלרוב מאופיין בהוצאות מרובות לאור חופשה ארוכה (ילדים זה שמחה…), אנו עולים לאוויר עם קמפיין חדש שהרציונאל שלו הוא: תבחר נכון כדי שלא תתחרט על ההחלטות שלך.

במרכז הקמפיין עומד זוג מקסים, דנה וקושקושון (השם שמור במערכת), שיוצאים לירח דבש ביוזמת הבעל. רק שהגיבור שלנו חסך בהוצאות ולא נעזר בהלוואה, שהייתה מאפשרת לו לטוס ליעד אטרקטיבי ולפנק כראוי את רעייתו הטריה. כמי שלא תכנן את צעדיו, ולא נערך נכון מבחינה פיננסית, הוא מוצא את עצמו ביחד עם אשתו ההמומה ב”דחזאסטן”, מקום שכוח אל ו… קסום, בדרכו המאוד המיוחדת.

כאן נכנסים לפעולה גולשי האינטרנט, אשר באמצעות הטכנולוגיה החדשנית של  Interlude, “מטרטרים” את דנה וקושקושון בהרפתקאות שונות ומשונות שמנפיקה להן דזחסטאן.

הקמפיין, שמתחיל בטלוויזיה, נמשך אינטגרטיבית באתר לאומי באינטרנט, שם יכולים הגולשים לקבוע את התפתחות העלילה. העדפת גולשי האינטרנט וחכמת ההמון הן שתקבענה בהמשך כיצד ייראה סרטון הפרסומת הסופי שיורץ בטלוויזיה בהמשך.

הטכנולוגיה של חברת Interlude בה השתמשנו בקמפיין, היא פרי מיזם של המוזיקאי יוני בלוך ושותפים נוספים ומאפשרת לנו להביא בפועל לידי ביטוי את התובנות והערכים של חדשנות דיגיטלית, רב ערוציות, שיתוף גולשים, מתן מענה לצורך, והבנה שעדיף לפעמים להשקיע על מנת לבחור נכון. כל אלה, לצד סרטונים מצחיקים עד דמעות ,מבטיחים לצד ההנאה גם הצלחה פרסומית.

כנסו והחליטו על גורלם של דנה וקושקושון!