יובל יקיר

לקוחות כל הבנקים: ההלוואה המהירה והנוחה בישראל

יובל יקיר
אפשר כבר להגיד היום בצורה ברורה, שאין דרך מהירה וקלה יותר לקבל הלוואה מאשר בערוץ הדיגיטל של לאומי (ללקוחות כל הבנקים!). אז הנה כל מה שרציתם לדעת על החידוש החם שישנה את כל מה שחשבתם (וידעתם) על הלוואה מהבנק.

הייתם מאמינים שתהליך בקשה לקבלת הלוואה מהבנק יכול לארוך דקה אחת? כן, שמעתם נכון. דקה אחת. הייתם מעלים בדעתכם שאתם יכולים לבקש הלוואה של עשרות אלפי שקלים ויותר מבלי לקום בכלל מהספה בסלון? כן כן, אתם יכולים להשאיר את הרגליים למעלה…
 

חלק לא מבוטל מההחלטות החשובות שאנחנו מקבלים בחיים כרוך בהשקעה כספית. הלוואה היא בדרך כלל מה שדרוש לנו כדי להפוך את החלומות והרעיונות שלהם לעובדות בשטח.


איך נותנים מענה לצורך הזה מבלי לטרטר את מבקשי ההלוואה עם מילוי טפסים, בירוקרטיה והמתנה ארוכה לכסף המיוחל? זאת בדיוק השאלה שהטרידה את הבנקאים בלאומי אשר גיבשו את ההלוואה הדיגיטלית החדשה, שמביאה איתה מהפכה של ממש בעולם ההלוואות בישראל.
 

הלוואה ללקוחות כל הבנקים

 

איך זה עובד?

נכנסים לאתר לאומי, בוחרים את גובה סכום ההלוואה המבוקש ולאחר שתזינו את פרטיכם האישיים, המערכת תבצע בדיקה מהירה במאגר נתוני האשראי המאפשר קבלת מידע בתוך שניות על הלקוח (שזה אתם), ואופן ההתנהלות שלו כלווה. הלוואה מהירה ללקוחות כל הבנקים >>


בתוך דקה, אתם אמורים לקבל תשובה על אישור ההלוואה (או דחיית הבקשה, גם זה קורה כמובן), והכסף כבר בדרך לחשבון שלכם. תוכלו לבקש הלוואה בין 4,000 ₪ (סכום ההלוואה המינימלי) ועד 100,000 ₪. ההלוואה אינה מיועדת לחברות, וגובה הריבית מותנה בין היתר במשך חיי ההלוואה.


קיבלתם סכום כסף גדול במהלך החזר ההלוואה ואתם מעוניינים לפרוע את היתרה בהלוואה? עוד בשורה טובה: ההלוואה הדיגיטלית מאפשרת לכם לבצע פרעון בכל עת וללא קנס. גם בכל הקשור לביטחונות, הסוגייה שמטרידה לווים רבים, ההלוואה הדיגיטלית של לאומי מביאה בשורה חשובה: אין צורך בביטחונות. הבדיקה הבסיסית והקצרה שמתבצעת על בסיס מאגר נתוני האשראי – מספקת בהחלט.
 

לכל מטרה שתרצו

מתכננים לרכוש רכב חדש? שוקלים להירשם סוף-סוף ללימודי התואר באוניברסיטה שדחיתם עד עתה? הגיע הזמן לשיפוץ בסלון שאתם חולמים עליו כל-כך הרבה שנים?


ציון מטרת ההלוואה הוא חלק בלתי-נפרד מההליך הקצר של הגשת הבקשה בדיגיטל, כמתחייב מהוראות בנק ישראל. אתם ממלאים לאיזה צורך מיועדת ההלוואה, ובלאומי דיגיטל מריצים עניינים כדי לבדוק את זכאותכם לכסף בתוך דקות.


כחלק מהתהליך, ובהתאם ליכולת ההחזר, תוכלו לקבוע  גם את משך זמן החזר ההלוואה שלכם, עד למקסימום של 60 חודשים!


אז כשיש הלוואה כזו שמגדירה מחדש את החוקים בעולם האשראי בישראל, זהו בדיוק הזמן שלכם לבחור איזה חלום להגשים, ומתי. מחכים לכם!
 

הלוואה ללקוחות כל הבנקים


*אי עמידה בפרעון ההלוואה עלול לגרור ריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל. אישור ההלוואה, סכומה ותנאיה בכפוף לקריטריונים הנהוגים בבנק.