לילך בר דוד וגל עופרים

הדרך המשתלמת לקנות יד שנייה באינטרנט

לילך בר דוד וגל עופרים
לילך בר דוד מלאומי קארד וגל עופרים מיד2 קנו קונסולת משחקים משומשת באינטרנט ושרדו כדי לספר על זה.

ל
החגים, הידועים גם כ”חופש הגדול שאחרי החופש הגדול”, מוצאים אותנו, ההורים, מרוקנים מרעיונות. הקיץ שאב את כולם. ים ובריכה? – כבר היינו. גלידה בכמות אינסופית? – כבר אכלנו. סרטים כבר ראינו. בהצגות כבר צפינו. אז מה עושים? הילדים החכמים שלנו  הציעו שנצטרף למאה ה- 21 ובדומה לחברים שלהם, נרכוש גם אנחנו קונסולת משחקים -;  השמרטפית הדיגיטלית של ימינו. כעת עומדות בפנינו שתי חלופות: הראשונה, לעשות סקר שוק ולרכוש קונסולה חדשה באחת מהרשתות המוכרות. החלופה השנייה, להיכנס לאתר הלוחות יד2 ולחפש קונסולה במצב טוב ובמחיר אטרקטיבי. גם כשמדובר על רכישת מוצר משומש – זוהי עדיין הוצאה של כמה אלפי שקלים (ועוד לא אמרנו מילה על עלות המשחקים עצמם, ציוד נלווה וכו’).
קונסולת המשחקים ידועות כמוצר “עונתי”, כלומר הרבה משפחות רוכשות אותה ולאחר מספר שבועות או חודשים מגלות שהילדים איבדו בה עניין. לכן, באתר יד2 ניתן למצוא מוצרים כמעט חדשים במחירים משתלמים.  ובנוסף, הרי שרכישת מוצר משומש היא גם הזדמנות פז לחנך את הילדים לצרכנות נבונה ולקיימות.

עד לאחרונה, החסם המרכזי ברכישת מוצר בעלות של מאות או אלפי שקלים באתר יד2 היה חוסר היכול לפרוס את העסקה בתשלומים. בעת רכישת מוצר חדש בחנות ניתן לפרוס את העסקה לתשלומים, ובכך להקל על ההוצאה הכבדה יחסית.

שיתוף הפעולה החדש בין “לאומי קארד” לבין אתר יד2 מאפשר לרכוש מוצרי יד שנייה (במחירים אטרקטיביים בהרבה בהשוואה לאותו מוצר חדש בחנויות) ולפרוס את העסקה לתשלומים. כך, למעשה, המוכר מקבל את מלוא הסכום בעת ביצוע העסקה, ובמקביל, הקונה נהנה מעסקה במחיר אטרקטיבי ובפריסת תשלומים המייצרת קצת “אוויר לנשימה”.

ככל שעולם הדיגיטל מתפתח, קניות מקוונות נהיו חלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. היות ורובנו לא מסתובבים עם מזומן בארנק, התנהלות הקניות היומיומית של הישראלים מבוססת בעיקר על “גיהוץ” האשראי ופריסה לתשלומים. שיתוף הפעולה של לאומי קארד ויד2  נועד להקל על הצרכנים לבצע משא ומתן בעת מפגש של הקונה והמוכר, להחליט על סכום סופי לתשלום, ולשלם במקום באמצעות המכשיר הסלולרי וללא צורך בחיפוש אחר כספומט קרוב..

רוצים לדעת איך זה עובד? כל המידע בקישור