אבי דאול

צעד ראשון בקריירה

אבי דאול
שלום לכולם, קוראים לי אבי דאול ואני ראש תחום שימור עובדים חדשים בלאומי

שלום לכולם, קוראים לי אבי דאול ואני ראש תחום שימור עובדים חדשים בלאומי בענף גיוס וקליטה.  אם אתם סטודנטים ורוצים לשלב עבודה במהלך התואר, ייתכן שחשבתם גם על העולם הבנקאי בתור יעד. בפוסט זה אספר לכם קצת על האפשרויות שהעולם הזה מציע וכיצד תוכלו להיקלט בו ואחר כך גם להתמקצע ולהתקדם בו לתפקידים בכירים יותר.
אחת הדרכים המאפשרות לסטודנטים להיקלט לעבודה בעולם הבנקאות היא דרך מרכזי ה-call center , כדוגמת לאומי קול. אורן מור, ראש צוות במוקד לאומי קול, מצליח לשלב לימודים ועבודה באופן יום יומי. זה מאפשר לו להתפתח מקצועית ולהתקדם בקריירה, כל זאת עוד לפני שסיים את לימודי התואר הראשון.
לקראת הקיץ וסיום הלימודים, אני ונציגי לאומי נוספים מקפידים להגיע לשלל ירידי תעסוקה שמתקיימים במרבית המוסדות האקדמאיים, יחד עם עסקים וחברות נוספות מעולם העסקים הישראלי. ירידים אלו המציעים לא מעט אטרקציות הם בעיקר הזדמנות מצוינת בעבורכם ליצור עם מעבידים פוטנציאליים קשר ראשוני. ביריד, תוכלו להתרשם ממה שיש לכל משרה להציע, ולהפיץ את קורות החיים שלכם למשרות הרלוונטיות לכם.

גם בבית, תוכלו ליצור איתנו קשר, מאחר ותמיד אפשר להגיע אלינו דרך דף קריירה באתר לאומי וגם כאן בדף הפייסבוק של לאומי דיגיטל, תוכלו לעיין במגוון המשרות המוצעות, בכל משרה מופיע תיאור קצר של המשרה להתרשמות ראשונית ודרישות מאד מפורטות מה נדרש מהמועמדים. במידה והמשרה תתאים לכם, תוכלו לשלוח לנו קורות חיים במקום.

למעשה, דף קריירה באתר לאומי מציע לא רק מידע על המשרה עצמה, אלא הכנה על תהליכי המיון והקליטה לבנק, על היחידות המובילות בבנק ומידע נרחב נוסף. אנחנו מאמינים שככל שמועמד יכיר וידע מהן האפשרויות העומדות בפניו, לצד הדרישות, סיכויי הצלחתו ושביעות הרצון מעבודתו – יהיו הרבה יותר גבוהים.

עם סיום הלימודים, נפתחות דרכים חדשות ונוספות בפני הסטודנטים הבוגרים הטריים, במיוחד בוגרי המקצועות הפיננסיים,  בוגרי מדעי הרוח ומדעי החברה. קיימים מגוון תפקידים בנקאיים ופיננסיים ביחידות וסניפי הבנק הפרוסים ברחבי הארץ. כלכלנים, יועצי השקעות, מוכרנים, דילרים, אנשי צוותים ועוד.

לסיכום, בין אם תבחרו בעבודה בזמן הלימודים או אחריה, הבנק הוא מקום מצוין להתחיל בו את הקריירה שלכם.

בהצלחה!