נואית גור

כל מה שצריך לדעת על הדרכים לקבל גודיז

נואית גור
בשלוש מילים: גם וגם, וגם! גם אטרקציות מעולות, גם גיפטקארדים שווים, גם 1+1 בבתי הקולנוע, רק תבחרו. אז איך מקבלים גודיז ונהנים מכל ההטבות האלה? כל מה שצריך לדעת

מכאן מתחילים: איך צוברים גודיז? 

1. גודיז מעסקאות בכרטיס האשראי*: כל לקוח לאומי שמשתמש בכרטיס אשראי עם לוגו לאומי – צובר גודיז החל מהרגע שמגיעים לעסקאות בסך 2,000 ₪ בחודש. על כל 100 ₪ מקבלים גודיז אחד.  למשל: על 2,000 ₪ חיובים מקבלים 20 גודיז, על 4,000 ₪ זה כבר הופך ל-40 וכן הלאה!

 

2. גודיז מפעולות בדיגיטל: גודיז ניתן לצבור גם על פעולות בדיגיטל שגם ככה אתם עושים – באתר, באפליקציה ובעמדות המידע של הבנק. יש מספר דרכים לקבל גודיז על פעולות בדיגיטל*.   למשל: על כל פעולה דיגיטלית ראשונה בחודש מכל סוג צוברים גודיז (כמו העברת כסף, צ'אט, הפקדת שיק וכו').

 

3. גודיז מתנה באירועים מיוחדים*: לקוחות חדשים? ברוכים הבאים! בפתיחת חשבון בלאומי תקבלו גודיז. לקוחות לאומי? בהעברת משכורת חדשה (מעל 1,000 ₪), בחגיגות ה-10,20,30 שנה שלכם כלקוחות לאומי תקבלו גודיז מתנה!

 

*לתקנון התוכנית.

 

ממתי עד מתי אפשר לממש את הגודיז?

צבירת הגודיז שלכם מתבצעת בכל חודש בין ה-25 לחודש ועד ה-24 לחודש שאחריו. המימוש של הגודיז לעומת זאת מתבצע כמה ימים אחר כך, מתחילת החודש שיגיע לאחר מכן. למשל: בין ה-25.7 ועד ה- 24.8 תצברו גודיז, ותוכלו להשתמש בהם החל מה-1.9 ובמהלך כל ספטמבר! גודיז שלא מימשתם להטבות בחודש המיועד לכך ימחקו וחבל ☹. באפליקצית גודיז תוכלו לראות בדיוק כמה גודיז נותרו לכם למימוש בחודש הנוכחי וכמה גודיז כבר צברתם לקראת החודש הבא. 

 

טיסה

 

ומה אם יש לנו חשבון משותף?

גודיז מקבלים באופן אישי לפי תעודת הזהות, ולכן כדאי לכל אחד משותפי החשבון להיכנס לאפליקצית גודיז עם היוזר האישי שלו, וליהנות מהגודיז שכל אחד קיבל.

 

גודיז ומועדוני התעופה נפגשים:

חברי מועדוני התעופה יכולים ליהנות גם מגודיז וגם מתעופה, ללא צורך בביטול החברות במסלול מועדוני התעופה. על פעולות בדיגיטל תקבלו גודיז בכל מקרה, ועל שימוש בכרטיסי אשראי תקבלו 80 גודיז החל מ- 8000 ₪.

 

יותר גודיז, יותר הטבות, יותר גוד לשעות הפנאי

בלאומי, אתם מקבלים גודיז מגם וגם, כבר אמרנו. מהוצאות בכרטיס האשראי תוכלו לקבל עד 80 גודיז, ומפעולות בדיגיטל תקבלו החל מ- 5 גודיז.

 

כלומר, אם קניתם באשראי ב-  4000 ₪ בחודש (40 גודיז) וביצעתם 2 פעולות בדיגיטל (10גודיז), צברתם 50 גודיז! הנה כמה דוגמאות למה שאפשר לעשות עם 50 הגודיז שצברתם **:

 • לקבל כרטיסים 1+1 ליס פלאנט ולסינמה סיטי ב- 20 גודיז ו- 40 ₪
 • לקנות כרטיס למגוון אטרקציות (לדוגמא לונה פארק, סופרלנד) ב- 10 גודיז ו-59 ₪
 • ליהנות מארוחת בוקר זוגית במגוון בתי קפה ב- 20 גודיז ו- 68 ₪

 

1+1 קולנוע

 

לחילופין, אם קניתם באשראי ב-  8000 ₪ בחודש (80 גודיז) וביצעתם 4 פעולות בדיגיטל (20 גודיז), צברתם 100 גודיז! הנה כמה דוגמאות למה שאפשר לעשות עם 100 הגודיז שצברתם**:

 • לקבל כרטיסים 1+1 ליס פלאנט ולסינמה סיטי ב- 20 גודיז ו- 40 ₪
 • לקנות גיפטקארד על סך 100 ₪ לשימוש ברשתות המובילות (40 גודיז ו- 60 ₪)
 • נשארו לכם עוד 40 גודיז, שתוכלו לקנות בהם יום ספא, כרטיסים להופעות ועוד, במחירים מיוחדים

 

**הנתונים והמחירים תקפים ליום פרסום הטוב ויכולים להתעדכן באפליקציית גודיז מעת לעת.

רוצים להתחיל ליהנות? קבלו עכשיו 50 גודיז מתנה! 

בחודש הראשון שבו אתם מורידים את האפליקציה, אנחנו לא רוצים שתחכו למועד החישוב והצבירה שמתחיל בחודש ההורדה. לכן כבר אז, נותנים לכם 50 גודיז מתנה כדי להתחיל להכיר ולהינות ממגוון ההטבות. ומי שמוריד את האפליקציה ב 7 ימים האחרונים של החודש, במידה ולא הספיק לממש, מתנת ההצטרפות תמשך עד סוף החודש הבא.

 

זהו! מאחלים לכם חודש מלא בגוד טיים. תהנו! 

 

נואית גור היא מנהלת לאומי גודיז

תגובות הקוראים (4)

 1. אבי

  א. האם הדרישה היא על סך הכרטיסים או על כל כרטיס בנפרד..?
  ב. למה נדרש להשתמש בגודיז רק במהלך החודש העוקב..?
  יש כאן טעם של פגם בהגינות..
  שנה טובה וחג שמח..

  הגב
 2. רוני רחמים

  תוכלו לבדוק אם ואיך אפשר לקבל את 50 הגודיז שכתבתם עליהם ?
  תודה
  רוני

  הגב
 3. יצחק רוה

  הכל קשקוש לא יודע מה אפשר לעשות בגוגיז האלה בסופו של דבר חוץ מסרט שעולה כמו בכרטיס מנוי רגיל.

  הגב
 4. Sonia Simon

  יעל ביותר

  הגב

שדות חובה מסומנים בכוכבית

תגובתך הועברה לצוות לאומי בלוג ותפורסם לאחר אישורה.

האם אתה מסכים?