נואית גור

כך תקבלו גודיז ותוכלו לרכוש הטבות שוות במיוחד

נואית גור
אז מה אתם מקבלים? בשלוש מילים: גם וגם, וגם! גם הטבות מעולות, גם גיפטקארדים שווים בהנחה משמעותית למגוון רשתות, גם הופעות לאמנים המובילים ומגוון הנחות ברשתות מזון, רק תבחרו. אז איך מקבלים גודיז ונהנים מכל ההטבות האלה? כל מה שצריך לדעת

מכאן מתחילים: איך מקבלים גודיז*? 

1. קודם כל כדאי שיהיה לכם כרטיס אשראי עם לוגו לאומי, כי על כל 100 ₪ רכישה בכרטיס תקבלו גודיז אחד. כלומר,  על רכישות בסך 2000 ₪ בחודש (שזה המינימום לרכישות בחודש כדי להתחיל לקבל גודיז) מקבלים 20 גודיז, על 4,000 ₪ – 40 גודיז וכך הלאה!

2. מקבלים גודיז גם מפעולות בדיגיטל (באתר, באפליקציה ובעמדות המידע), שאתם גם ככה עושים: יש מספר דרכים לקבל גודיז על פעולות בדיגיטל, למשל: לאחר ביצוע פעולה דיגיטלית ראשונה בחודש מכל סוג (כמו העברת כסף, צ'אט, הפקדת שיק וכו').

3. גודיז מתנה באירועים מיוחדים: בפתיחת חשבון בלאומי, בהעברת משכורת חדשה (מעל 1,000 ₪), בחגיגות ה-10,20,30 שנה שלכם כלקוחות לאומי- תקבלו גודיז מתנה!
 

ממתי עד מתי אפשר לממש את הגודיז?

צבירת הגודיז היא בין ה-25 לכל חודש ועד ה-24 לחודש שאחריו. לממש את הגודיז אפשר כמה ימים אחר כך, מתחילת החודש העוקב. למשל: בין ה-25.7 ועד ה- 24.8 תצברו גודיז, ותוכלו להשתמש בהם החל מה-1.9 ובמהלך כל ספטמבר! גודיז שקיבלת בחודש מסוים ולא מימשת ימחקו בסופו וחבל ☹. באפליקציית גודיז ב"ארנק שלי" תוכלו לראות כמה גודיז נותרו לכם בחודש הנוכחי וכמה כבר צברתם לחודש הבא.

 

גודיז

 

ומה אם יש לנו חשבון משותף?

גודיז מקבלים באופן אישי לפי תעודת הזהות, ולכן כדאי לכל אחד משותפי החשבון להיכנס לאפליקצית גודיז עם היוזר האישי שלו, וליהנות מהגודיז שכל אחד קיבל.

 

גודיז ומועדוני התעופה נפגשים:

חברי מועדוני התעופה יכולים ליהנות גם מגודיז וגם מתעופה, ללא צורך בביטול החברות במסלול מועדוני התעופה. על פעולות בדיגיטל תקבלו גודיז בכל מקרה, ועל שימוש בכרטיסי אשראי תקבלו 80 גודיז החל מ- 8,000 ₪. בכפוף להגדרות של עסקאות באשראי בתקנון תוכנית התעופה.

 

יותר גודיז, יותר הטבות, יותר גוד לשעות הפנאי

בלאומי, אתם מקבלים גודיז מגם וגם, כבר אמרנו. מהוצאות בכרטיס האשראי תוכלו לקבל עד 80 גודיז, ומפעולות בדיגיטל תקבלו החל מ- 5 גודיז.

 

כלומר, אם קניתם באשראי ב-  4,000 ₪ בחודש (40 גודיז) וביצעתם 2 פעולות בדיגיטל (10גודיז), צברתם 50 גודיז! הנה כמה דוגמאות למה שאפשר לעשות עם 50 הגודיז שצברתם **:

  • לקנות גיפטקארד על סך 100 ₪ לשימוש ברשתות המובילות (40 גודיז ו- 60 ₪)
  • לקנות כרטיס למגוון אטרקציות (לדוגמא ספארי) ב- 10 גודיז ו-39 ₪
  • ליהנות מארוחת המבורגרים לזוג ב- 20 גודיז ו- 76 ₪

 

לחילופין, אם קניתם באשראי ב-  8,000 ₪ בחודש (80 גודיז) וביצעתם 4 פעולות בדיגיטל (20 גודיז), צברתם 100 גודיז! הנה כמה דוגמאות למה שאפשר לעשות עם 100 הגודיז שצברתם**:

  • להזמין אוכל עד הבית ממגוון מסעדות ורשתות מזון בפריסה ארצית
  • לקנות גיפטקארד על סך 100 ₪ לשימוש ברשתות המובילות (40 גודיז ו- 60 ₪)
  • נשארו לכם עוד 40 גודיז לקניית הטבות שוות במחירים מיוחדים (יום ספא, כרטיסים להופעות ועוד)

 

כמו כן, ניתן ליהנות ממבצעים מיוחדים משתנים ומהטבות אטרקטיביות ייחודיות. 

 **הנתונים והמחירים תקפים ליום פרסום הטוב ויכולים להתעדכן באפליקציית גודיז מעת לעת. בכפוף לתנאי תוכנית "גודיז", לפרטי כל אחת מההטבות ועד גמר המלאי.

 

 

רוצים להתחיל ליהנות? קבלו עכשיו 50 גודיז מתנה! 

הורדתם את האפליקציה? יופי! התחלתם לצבור גודיז למימוש בחודש הבא. אבל כדי שלא תחכו, תקבלו 50 גודיז מתנה מאיתנו להתחיל כבר החודש להכיר ולהינות ממגוון ההטבות.  
הורדתם את האפליקציה ב 7 ימים האחרונים של החודש? אל דאגה! במידה ולא הספקתם לממש את מתנת ההצטרפות, היא תמשך עד סוף החודש הבא.

 

זהו! מאחלים לכם חודש מלא בגוד טיים. תהנו! 

 

*חשוב לדעת שאת ההטבות מזמינים באפליקציית גודיז ומשלמים עליהם באמצעות כרטיס אשראי לאומי שלכם. לתקנון התוכנית >>
 

נואית גור היא מנהלת לאומי גודיז