נואית גור-אליהו

מגיע לכם גודיז: הכירו את תכנית ההטבות של לאומי

נואית גור-אליהו
ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת על גודיז - תכנית ההטבות של לאומי והמבצע החדש "חורף ב-10 (מגוון הטבות מיוחדות לחורף רק ב-10 ש"ח + 10 גודיז)

מה זה לאומי גודיז ואיך זה עובד?

כל 100 ₪ רכישה בכרטיס אשראי עם לוגו לאומי, מקנה לכם גודיז אחד. כלומר, 20 גודיז על קניות ב-2,000 ₪ (סכום המינימום לצבירת גודיז), 50 גודיז על רכישות ב-5000 ₪ וכך הלאה.


צבירת הגודיז היא בין ה-25 בחודש ועד ה-24 בחודש שאחריו. מתחילת החודש העוקב ניתן לממש את הגודיז וליהנות ממגוון רחב של הטבות.

מהו היתרון הגדול של גודיז?

בלאומי אתם מקבלים גודיז גם על הוצאות בכרטיס האשראי (עד 80 גודיז) וגם על פעולות שתבצעו בדיגיטל (בכפוף לתקנון) – באתר, באפליקציה ובעמדות המידע. פעולה בדיגיטל מזכה ב-5 גודיז. לדוגמה: רכישה ב-4,000 ₪  בחודש (40 גודיז) וביצוע ארבע פעולות בדיגיטל (20 גודיז) יעניקו לכם 60 גודיז לחודש.
 

גודיז

איך מממשים גודיז?

את כל הגודיז שתצברו בחודש אחד, צריך לממש במהלך החודש שלאחריו. לדוגמה: בגודיז שנצברו בין ה-25 באוקטובר ל-24 בנובמבר ניתן להשתמש מ-1 בדצמבר ובמהלך כל דצמבר. גודיז שלא ימומשו – יימחקו. באפליקציית גודיז ניתן להתעדכן בכמות הגודיז העומדת לרשותכם, ובזו שכבר נצברה לחודש הבא.


חשוב לזכור: הגודיז שלנו שווים הרבה יותר מתוכניות הטבות אחרות. שווי ההטבות שאתם מקבלים בגודיז ביחס להיקף הרכישות שאתם מבצעים – גבוה בהרבה!

 

מהן ההטבות הקיימות בגודיז?

יש הרבה כאלו! אפשר לרכוש את הגיפטקארד שלנו אשר מעניק לא פחות מ-40 (!) אחוזי הנחה ברשתות מובילות. אפשר להשתמש בגודיז כדי לרכוש און-ליין ברשתות, להזמין הביתה אוכל ממסעדות ומרשתות מזון או לרכוש כרטיסים למגוון אטרקציות. 

מה זה חורף ב-10?

בהמשך להצלחה יוצאת הדופן של המבצע בקיץ האחרון, ממתינה לכם החורף תוכנית חדשה ושווה לא פחות: שוברי קניה מגוונים תמורת 10 שקלים +10 גודיז בלבד. ומה ניתן לרכוש בשוברי הקניה של הגודיז? בעצם, כמעט הכל! מקניות בסופר, דרך פארם, מוצרי טבע, מאפה וקונדיטוריה, מזון מהיר, אופנה, הלבשה תחתונה, הנעלה, אופטיקה – ועד ספרים ומוצרי חשמל ממגוון המותגים והרשתות. תוכלו למצוא את כל השוברים תחת קטגוריית ׳חורף ב-10׳.

 

חורף ב 10

 

שלושה טיפים ובונוס אחד מאיתנו:

  • חברי מועדוני התעופה יכולים ליהנות גם מגודיז במקביל, ללא צורך בביטול החברות במסלול מועדוני התעופה.
  • חולקים חשבון בנק משותף? את הגודיז שלכם תוכלו לממש בנפרד, כל אחד לפי הגודיז שצבר בעצמו.
  • את הגיפטקארד שרכשתם בגודיז ניתן להעביר גם לחברים 🙂
  • כשתורידו את אפליקציית גודיז – תקבלו מאיתנו 50 גודיז ראשונים במתנה!

*חשוב לדעת שאת ההטבות מזמינים באפליקציית גודיז ומשלמים עליהם באמצעות כרטיס אשראי לאומי שלכם. לתקנון התוכנית >>
 

נואית גור היא מנהלת לאומי גודיז