נואית גור

כל מה שצריך לדעת על כרטיס האשראי שלך בלאומי

נואית גור
לפני מספר חודשים בנק לאומי נפרד מחברת כרטיסי האשראי לאומי קארד (MAX בשמה החדש), ולרבים הפרידה לא הייתה ברורה כל כך. איך זה משפיע על הכרטיס שלך? מה אפשר להרוויח מזה? בדיוק בשביל זה כתבנו עבורך את הטור הבא.

נקודת ההתחלה: בנק לאומי נפרד מחברת לאומי קארד

לפני שנדבר על כרטיס האשראי שקיבלת מאתנו בבנק, קצת רקע כללי על הקשר הזוגי של בנק לאומי עם לאומי קארד (MAX בשמה החדש). בפברואר 2019 בנק לאומי נפרד מחברת כרטיסי האשראי לאומי קארד ומאז בנק לאומי הוא הכתובת לכל פניה בנושא כרטיסי אשראי, למשל: פעולות בכרטיס האשראי, הטבות צרכניות, הטבות בביטוח נסיעות לחו"ל ועוד… יותר נוח לא?

 

איך הפרידה הזאת משפיעה עליי ועל הכרטיס שלי?

קודם כל השורה התחתונה: הכל נשאר אותו דבר בכרטיסים הקיימים בארנק שלך, כולל מספר הכרטיס והקוד הסודי. כמובן גם ביצוע הפעולות השונות נותר כרגיל: משיכת מזומן, עסקאות בתשלומים, הוראות קבע וכיו'.


אז מה החידוש? כל מה שצריך מכרטיס האשראי נמצא כעת בכתובת אחת! בכל שאלה או פניה בנוגע לכרטיס האשראי הבנקאי, מקבלים מענה אצלנו בלאומי באמצעות האתר, האפליקציה וכמובן ב-5522*. למשל:
 

  • מידע על החיובים שלך בכרטיס האשראי? נכנסים לאתר או אפליקציית לאומי.
  • הכרטיס נגנב או אבד? מתקשרים ללאומי ב-5523*.
  • תוקף הכרטיס הסתיים? נשלח לך כרטיס בעיצוב חדש בדואר או לסניף.
  • ביטוח נסיעות דרך חברת AIG? נכנסים לאתר AIG להטבה המיוחדת ללקוחות לאומי.

 

איך אני יודע אם אני מחזיק כרטיס בנקאי או חוץ בנקאי?

או! טוב ששאלת – כרטיס אשראי בנקאי של לאומי הינו כרטיס אשראי עם לוגו של בנק לאומי שהונפק בסניף לאומי, ושיישאר בנינו רק אבל… הכי חשוב זה ההטבות שיש בכרטיס הזה.

 

 

איזה הטבות יש בכרטיס אשראי הבנקאי של לאומי?

במקום הפינוקים, השקנו תכנית הטבות חדשה ושווה רק ללקוחות לאומי (כמו שאמרנו – הכל אצלנו בבית מעכשיו): נעים להכיר, לאומי גודיז!  
מי שבמסלול תעופה ממשיך ליהנות מתעופה ולצבור נקודות כרגיל, אך ללא תכנית ההטבות (מדובר בשני מועדונים נפרדים שלא יכולים להיות על כרטיס אחד).

 

אז מה זה בעצם גודיז?

הבייבי החדש והמרגש שלנו שהצטרף למשפחה, הוא תכנית ההטבות לה זכאי כל לקוח לאומי ובמסגרתה מקבלים גודיז בכל חודש. את הגודיז מקבלים גם על פעולות בנקאיות דיגיטליות שאתם מבצעים בחשבונכם (באתר, באפליקציית לאומי ובעמדות מידע) וגם על הקניות שלכם בכרטיס האשראי.
מה כל כך טוב בגודיז האלה שאתם מקבלים?
עם גודיז אפשר לרכוש הטבות דרך אפליקציית גודיז שמציעה לכם הטבות המתאימות לכם בול. בין ההטבות תוכלו לרכוש: 1+1 לסרט גם ב'סינמה סיטי' וגם ב'יס פלאנט',אטרקציות שונות כמו הלונה פארק והסופרלנד, ארוחות בבתי קפה ומסעדות, גיפטקארדים בהנחה במגוון רשתות ועוד ועוד…

 

יש לך עוד שאלות? ריכזנו עבורך מגוון שאלות ותשובות נפוצות כאן>>

רוצה לראות במה מדובר? כאן ניתן להוריד את האפליקציה>> 

 

נואית גור היא מנהלת לאומי גודיז