נועם רייזה

כך תשלם למונית מהנייד | GetTaxi

נועם רייזה
האפליקציה הפופולארית להזמנת מונית GetTaxi מצטרפת לארנק הדיגיטלי של לאומי קארד.

האפליקציה הפופולארית להזמנת מונית GetTaxi מצטרפת לארנק הדיגיטלי של לאומי קארד. מדריך קצר ופשוט איך תשלם למונית ישירות מהנייד
בימים האחרונים הושקה הגרסה השנייה לאפליקציית הארנק הדיגיטלי של לאומי קארד.
העדכון המרכזי בגרסה זו כולל שיתוף פעולה עם חברת GetTaxi, המשווקת אפליקציה בינלאומית להזמנת מונית דרך הסמארטפון. הערך המוסף של שיתוף הפעולה בין האפליקציה לארנק הדיגיטלי בא לידי ביטוי ביכולת להזמין מונית מכל מקום ובכל זמן בלחיצת כפתור, בלי להסתמך על הצורך בכסף מזומן או כרטיס אשראי.

הארנק הדיגיטלי הוא חלק מהאסטרטגיה העסקית של לאומי קארד בערוצי הדיגיטל. הארנק מאפשר לרכוש שירותים  והטבות במאות בתי עסק ברחבי הארץ (רכישת כרטיסים לסרטים בסינמה סיטי, כרטיסים ללונה פארק, ארוחות בוקר זוגיות ועוד). הארנק אף מאפשר לשלם לבייביסיטר גם אם נתקעתם ללא מזומן. תוכלו, באמצעות מהסמארטפון, להעביר לה כסף ישירות לחשבון שלה.

בנוסף, הארנק הדיגיטלי, מאפשר לצפות בפרטי החשבון האישי, לקחת הלוואות, לקבל הודעות והתראות אישיות על כמות ההטבות שצברתם, הודעות על פינוקים שטרם ניצלתם וגם כאלו שתוקפם עומד לפוג – והכל ישירות מהסמארטפון.

שיתוף הפעולה האסטרטגי בין לאומי קארד ל-GetTaxi נועד להרחיב את עולמות התשלום ללקוחות החברה דרך  הארנק הדיגיטלי. אפשרות זו מצטרפת לאפשריות התשלום הקיימות ללקוחות החברה, וכאמור – ישירות מהסמארטפון בחוויית משתמש קלה ופשוטה.

לרגל ההשקה, יצאה לאומי קארד במבצע היכרות של 20 שקלים עבור הנסיעה הראשונה למזמינים מונית דרך שירות GetTaxi בארנק הדיגיטלי.

 אפליקציית התשלומים וההטבות של לאומי קארד שתחסוך לכם זמן רב ותאפשר לכם לבצע תשלומים ולהזמין פינוקים בקלות ובמהירות, בכל מקום ובכל זמן

תהליך הזמנת המונית דרך הארנק הדיגיטלי הוא פשוט.

הנה מדריך קצר כיצד להשתמש בשירות זה באמצעות הארנק הדיגיטלי:

    get taxi leumi card

 שיתוף הפעולה של שירות GetTaxi  קודם במסך הכניסה של הארנק הדיגיטלי, כפי שניתן לראות בלשונית התשלומים.

get taxi leumi card

על הלקוח להיות רשום לארנק ובעל כרטיס אשראי קיים של לאומי קארד, אותו יש לשייך  לארנק הדיגיטלי (בין היתר גם כדי להזמין הטבות ופינוקים נוספים), לאחר מכן ניתן להיכנס לרובד הזמנת המונית באופן הבא: כניסה למסך “תשלומים” ולחיצה על “הזמנת מונית” :

get taxi leumi card

לאחר לחיצה על “הזמנת מונית” ואישור תקנון השימוש (אישור חד פעמי), המשתמש עובר לממשק ההזמנה של GetTaxi אשר הותאם לחוויית המשתמש של הארנק הדיגיטלי הקיים.

 get taxi leumi card

במסך הראשי ועל בסיס המיקום הגיאוגראפי של המזמין מוצגת הכתובת הנוכחית לאיסוף. בנוסף, מציע השירות למשתמש אפשרות להזין או לשנות את הכתובת לאיסוף.

get taxi leumi card

לאחר הזנת כתובת ולחיצה על “הזמן מונית” מתבצע איתור מונית מתאימה, ולאחר מכן  יופיע למזמין מסך אשר מציג את פרטי הנהג ואת זמן ההגעה המשוער.

get taxi leumi card

לאחר סיום הנסיעה, תישלח למזמין בקשת תשלום דרך האפליקציה (אם היא פתוחה) באצעות הודעת PUSH או SMS (אם האפליקציה סגורה).

המשתמש יבחר את הכרטיס לחיוב (מבין הכרטיסים הקיימים) ואף יוכל לבחור כמה טיפ לשלם לנהג. אגב, הטבת ההצטרפות תקוזז מהסכום לתשלום. לאחר ביצוע התשלום ישלח מייל עם חשבונית  ללקוח.

 לאתר לאומי קארד ולהורדת האפליקצייה “ארנק+פלוס”