עידו דימרי

5 טיפים שכדאי לכל חייל/ת לקרוא:

עידו דימרי
משרתים בצבא או צפויים לעלות על מדים בקרוב? קודם כל "כבוד!". עידו דימרי, ראש צוות מוקד דיגיטל במוקד לאומי Call ומשוחרר מזה 7 שנים משירות סדיר, בטור עם טיפים שכל מתגייס חייב להכיר...

התגייסתם? עתידים לעלות על מדים בקרוב? בשעה טובה! שמרו על עצמכם וחיזרו הביתה לשלום. על הדרך, אתם מקבלים משכורת חודשית,

מוציאים את חלקה בשק"לית ואת היתר על בילויים בוויקנד. ובכל זאת, אתם כבר "ילדים גדולים", וחשוב שתהיו אחראיים על ההתנהלות הפיננסית שלכם.

קבלו מספר טיפים שיגרמו לכם אפילו להנות מניהול החשבון שלכם בדיגיטל: 

 

1. שירות לקוחות בפיסבוק:

תודו שכמוני כמוכם, גם אתם מבלים את מרבית זמנכם ברשתות החברתיות, במיוחד בשעת ט"ש 🙂

תזכרו תמיד שאם תצטרכו משהו מהבנק, אנו בלאומי נמצאים עבורכם פה בעמוד הפייסבוק לכל שאלה! אני מזמין אתכם לפנות אל צוות בנקאי #מוקדיגיטל באמצעות הודעה או בטאב שירות הלקוחות, 6 ימים בשבוע, בנושאים שונים על חשבונכם ולבצע פעולות במידת הצורך.

 

2. למשוך מזומן מכספומט מעולם לא היה כיף יותר!

בשעה טובה הגיע יום שישי, ואיתו המסיבה לה חיכינו כל השבוע. הבגדים כבר מוכנים, "החינמים" הוזמנו מראש, אבל אז צצה הבעיה איתה אני בטוח שהבנות יזדהו יותר, איפה משאירים את הארנק?

הפיתרון שלנו הוא מזומן בסלולר, שירות המאפשר לכם למשוך מזומן ממכשיר הכספומט של לאומי באמצעות הפלאפון שלכם בלבד. השאירו את הארנק בבית וקדימה לרחבת הריקודים!

 

3. להישאר מעודכנים כל הזמן

כולנו היום אוהבים להישאר מעודכנים בכל רגע ומכל מקום. עם האפליקציה שלנו תוכלו בנוחות ובקלות להתחבר בהזדהות בתבנית, להתעדכן באם המשכורת הצבאית נכנסה ולעקוב אחר חיוב האשראי הצפוי. תבחרו לעצמכם תמונת פרופיל וקדימה התחילו לגלוש!

 

4. הטבות מפנקות במיוחד בשבילכם

כל חייל יודע שהסופ"ש זה החלק החשוב ביותר בשבוע. לפני שתתחילו לקבוע תוכניות, אני
ממליץ לכם להתעדכן בהטבות החדשות המתפרסמות בלאומי באזזר. אני בטוח שתוכלו למצוא הטבות מעניינות שייסייעו לכם לחסוך כמה שקלים מהמשכורת הצבאית…

 

5. לפתוח חשבון בנק בשיחת וידאו

במידה ואתם עדיין לא לקוחות לאומי ובא לכם להצטרף לבנקאות הדיגיטלית שלנו, זה הזמן לפתוח חשבון. אני מזמין אתכם לפתוח חשבון באינטרנט עם צוות הבנקאים במוקד דיגיטל בשיחת וידאו מבלי לצאת מהבית. אם כבר דיגיטל, אז עד הסוף!

חשוב לי לציין כי בכדי שתוכלו ליהנות מתנאי החשבון לחיילים בלאומי תצטרכו להציג לסניפכם אישורים בהתאם.

 

השירות הצבאי זו תקופה מאתגרת שכולנו חווינו. אנו בלאומי מצדיעים לכם ומשתדלים להתאים עבורכם  את השירותים הבנקאיים הטובים, הנוחים והזמינים ביותר. תנו לנו לדאוג לכם, ואתם? רק תדאגו לשמור על עצמכם… ועל הדרך, לא לשכוח גם ליהנות 🙂