מלי שינדר

העולם שייך לספונטנים – הכירו את “לאומי באזזר”

מלי שינדר
כשהייתי בשנות ה-20 המוקדמות שלי, התמלאתי קנאה בכל פעם שהבחנתי בפרץ של ספונטניות מצד חבריי הקרובים

כשהייתי בשנות ה-20 המוקדמות שלי, התמלאתי קנאה בכל פעם שהבחנתי בפרץ של ספונטניות מצד חבריי הקרובים.
אני, שעל מנת להזיז אותי לסוף שבוע נדרשה הכנה מוקדמת של חודש מראש עם גאנט מסודר, נהגתי להביט בהשתאות על חבריי, שהחליטו בקלות בלתי הגיונית, ככה סתם, מהיום למחר, על סופ”ש ספונטני בסיני או על בילוי בשלושה בתי קפה שונים במהלך אותו הערב.
באותם ימים, העולם שלי נחלק כנראה לשניים: הספונטניים – אלו שמנצלים את הרגע, חיים כמו שצריך, גומעים מכל מה שיש לעולם להציע לצעירים כמונו, ומנגד – ה”נון-ספונטניים”, אנשים שלהוציא אותם מהבית לסיבוב שלא היה מראש בתכנית היה מעייף בערך כמו לנסוע לסיני ולחזור באותו היום.

נכון, יש שיאמרו שהפתרון פשוט אבל זאת בדיוק הבעיה עם אנשים לא ספונטניים: כל דבר נראה להם כמשימה מורכבת. אז אני לא ספונטנית, אבל יש הרבה אחרים שהם כן.

נדמה שבדיוק בשביל הצעירים הספונטניים, שרוצים לקבל יותר ולהנות מהחיים, אנו משיקים היום את “לאומי באזזר” – זירת הטבות של הרגע האחרון לבילויים ולפנאי. הטבות בתחומי אופנה, אוכל, בידור ובקיצור, כל מה שעושה לצעירים “פאן” אמיתי.

כולנו יודעים שזה לא עניין זול להיות ספונטני בימינו. בכל זאת, הוצאות בלתי צפויות הן חלק בלתי נפרד. אבל ספונטניות היא לא בהכרח מילה נרדפת להוצאות בלתי נשלטות ולפזרנות: מסתבר שאפשר להנות וגם להיות צרכנים נבונים ולשלוט בהוצאות.

בלאומי בלוג אנחנו מרבים לדבר על צרכנות פיננסית במגזרים שונים, בהם הצעירים, ועל מציאת האיזון בין הרצון לפנק את עצמנו באיזה בגד, הופעה או ארוחה טובה, לבין פיקוח על ההוצאות. אז לכן מה יותר טוב מלהנות מאותם הדברים, אבל במחירים ממש שווים?

בשם הצורך באיזון הזה, בין הנאות החיים ובין ניהול חכם של ההוצאות שלכם, הבאזזר ירכז עבורכם הטבות צרכניות במחירים אטרקטיביים, כך שתוכלו לבלות, להתפנק ולקנות מבלי לקבל למחרת שיחת טלפון מסניף הבנק על חריגות במסגרת.

איך עושים את זה?

אם אתם לקוחות לאומי או מחזיקי כרטיס אשראי של לאומי קארד ואתם בגילאי 16-24 או סטודנטים עד גיל 34, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבצע הרשמה קצרה ל”באזזר” דרך עמוד הפייסבוק של לאומי דיגיטל.

עדיין לא לקוחות לאומי? זה הזמן להצטרף ב”קליק” באמצעות הגשת בקשה לפתיחת חשבון דרך האינטרנט.

מיד לאחר ההרשמה תחשפו למגוון גדול ודינאמי של הטבות; תוכלו לבחור את ההטבות שיטענו ישירות לכרטיס האשראי שלכם או שיישלחו ישירות לסלולרי שלכם; כרטיסים להופעות, מופעי סטנד אפ וסרטי קולנוע, שוברי מתנה ומבצעים לרכישות במגוון רשתות אופנה ומזון – כל אלו ועוד מחכים לכם שם.

ההטבות בבאזזר מוגבלות בזמן המימוש והן יתחלפו בקצב מהיר, כך שהספונטניים בינכם ירוויחו. אז למה אתם מחכים? היכנסו לבאזזר ותוכלו לבדוק את מצב הספונטניות שלכם ובדרך להרוויח בגדול.