לירן באני

5 דברים שאתם חייבים לדעת על תשלום בנייד

לירן באני
הגעתם לקופה? עזבו את כרטיס האשראי ופשוט תשלמו עם הנייד. מעכשיו לקוחות לאומי משלמים ללא כרטיס, ללא קוד סודי, זה רק אתם והנייד שלכם. אז מדוע כדאי לכם להשתמש בשירות כבר מהרכישה הבאה?

נכון שאין מצב שתצאו מהבית ללא הסלולרי שלכם? בכל מקום שאתם מגיעים אליו, הטלפון הנייד אתכם? שירות חדש שנכנס לאחרונה בלאומי מאפשר לכם ביצוע תשלום בקלות באמצעות הצמדת הטלפון הנייד שלכם למסוף שבבית העסק – וכך ליהנות מכמה יתרונות חשובים במיוחד (זמין כרגע ללקוחות אנדרואיד בלבד)אז למה בעצם כדאי גם לכם לשלם כבר ממחר באמצעות הסלולרי?

כי זה הכי פשוט

לשלם בסלולרי זה לכאורה כמו לשלם בכרטיס אשראי – רק הרבה יותר פשוט ונוח. כל מה שנדרש מכם זה להצמיד את הטלפון הנייד שלכם למסוף התשלום בקופה שבבית העסק, ללא צורך בהקשת קוד סודי. כמו כן, התשלום באמצעות הטלפון הנייד מאפשר לחלק עסקאות לתשלומים, בדיוק כמו בכרטיס האשראי, ואל תדאגו, אפשר לשלם בסלולרי גם ברכישות בחו"ל.

 

תשלום בנייד

כי זה הכי בטוח

התשלום באמצעות הטלפון הנייד נתמך על-ידי אמצעי האבטחה הקפדניים והמחמירים של לאומי. כדי לשמור על בטיחותכם, לא ניתן להשתמש בשירות בלי לשחרר את הנעילה במסך הראשי של נייד בעזרת קוד סודי, טביעת אצבע או זיהוי פנים. לכן, אם אבד לכם הסלולרי או נגנב, השירות לא יעבוד ללא זיהוי במסך הנעילה. במקרה כזה, פנייה למוקד התמיכה בלאומי 5522* תאפשר להקפיא את השירות או לבטלו בקלות.

כי זה הכי נגיש

שילמתם באמצעות הנייד? תוכלו לצפות כרגיל בכל נתוני העסקאות באפליקציה ובאתר לאומי. לאחר כל עיסקה תקבלו גם חיווי בפוש לסלולרי שלכם על קיום הפעולה – מהיר ונוח.

כי זה מעניק לכם הטבות

לקוחות לאומי המשלמים באמצעות הנייד ממשיכים לצבור "גודיז" וליהנות ממגוון הטבות. כדאי לעקוב אחר ההטבות שעולות כל הזמן באפליקציית לאומי גודיז.

כי זה הכי בריא שיש

ימי הקורונה הביאו איתם את הצורך לשמור על ריחוק חברתי ועל תנאי היגיינה מקסימליים. התשלום החכם באמצעות הנייד חוסך את הצורך בשימוש בכרטיס אשראי פיזי העובר מיד ליד – על כל המשתמע מכך.

 

​רוצים להתחיל לשלם בנייד?

בעלי מערכת הפעלה IOS – לחצו אפל פיי >>

אנדרואיד – תשלום בנייד באפליקציית לאומי >>

 

 

 

 

חשוב לדעת:
בכפוף לתנאי השירות. השירות ניתן ללקוחות לאומי מחזיקי כרטיס אשראי / דביט עם לוגו לאומי אשר ברשותם מכשיר נייד אנדרואיד תומך NFC. כדי להתחיל לשלם באמצעות הנייד, יש לבצע רישום לשירות. הרישום מתבצע באפליקציית לאומי: יש לבחור בתפריט "הגדרות, סיסמה ושירותים", ולאחר מכן ב"תשלום בנייד". לאחר ביצוע הזדהות מהירה – אתם רשומים לשירות!