לאומי בלוג

4 סיבות שהופכות את “גודיז” לתכנית ההטבות הכי שווה שיש

לאומי בלוג
הטבות ב-10 ₪, נקודות במועדוני הנוסע המתמיד, צבירה של "גודיז" רק כי הפקדתם שיק בדיגיטל – אלו רק חלק מהסיבות שהופכות את "גודיז" לתכנית ההטבות הכי שווה עבורכם. קבלו 4 דברים שלא כדאי לכם לפספס

תכנית ההטבות החדשה למחזיקי כרטיס אשראי לאומי ("גודיז") הושקה בתחילת 2019, וכל הזמן מצטרפות אליה עוד ועוד הטבות. אז בקיצור, מה באמת כדאי לכם לדעת על התכנית?

 

1. האטרקציות הכי שוות לקיץ ב-10 ₪ לכרטיס

כולנו יודעים שבקיץ הילדים בחופש וזה בדיוק הזמן שאנחנו מחפשים יותר ויותר אטרקציות ומקומות בילוי עם חברים והילדים. בדיוק בשביל זה השקנו את מהלך ״קיץ 10 עם גודיז״ ואנחנו שמחים להזמין אתכם ליהנות ממגוון הטבות ב-10 ₪ + 10 גודיז בלבד!

 

ממה ניתן ליהנות ב- 10 ₪? רק תבחרו – סופרלנד, לונה פארק, מימדיון, גן גורו, חמת גדר ועוד המון אטרקציות שוות במיוחד.  לפרטים נוספים >>>

 

 

2. מקבלים הטבות לא רק על רכישות באשראי

אז איך בעצם צוברים גודיז להטבות? תתרגלו ל״גם וגם״. רק בלאומי ניתן לצבור גודיז גם על רכישות בכרטיס האשראי, אבל גם על פעולות שתעשו בדיגיטל. על כל 2,000 ₪ מקבלים 20 גודיז במתנה. רוצים לשדרג את כמות הגודיז שלכם? זה הזמן להתחיל לבצע פעולות בנקאיות כמו העברות, הפקדת צ'ק או תשלומי שוברים באפליקציה או באתר לאומי, ולקבל 5 גודיז בממוצע על כל פעולה!

 

3. נהנים מעשרות הטבות באפליקציה אחת

אז איפה עוקבים אחרי כל הטוב הזה? ההטבות במועדון "גודיז" מתעדכנות כל הזמן – הופעות שוות, מסעדות, ימי פינוק, אטרקציות וכל העת ממשיכים להוסיף עוד. אם אתם רוצים להיות עם היד על הדופק, זה הזמן להוריד את האפליקציה ולהיכנס אליה בזמנכם החופשי.

 

אתם יכולים כמובן גם להיכנס לאתר, לעקוב אחרינו בפייסבוק, בעמוד לאומי דיגיטל ובאינסטגרם בעמוד לאומי דיגיטל גם שם תמצאו עדכונים על חלק מההטבות כמו כרטיסי 1+1 לבתי הקולנוע השונים, הופעות ועוד מגוון דברים מומלצים.

 

לונה פארק

 

4. טסים ונהנים במועדון "הנוסע המתמיד"

תכנית ההטבות גודיז פתוחה גם לחברים במועדון הנוסע המתמיד, כך שתוכלו להמשיך לצבור נקודות במועדוני התעופה השונים וגם להנות מעולם שכולו גודיז.

 

זהו, אתם מוכנים ליהנות משלל הטבות! אז למה אתם מחכים?
 

כניסה לעולם ההטבות של גודיז >>
להורדת אפליקציית גודיז >>