מיין פוסטים לפי:מיין לפי:
רותי שרון

חיסכון משפחתי או חיסכון לכל ילד?

רותי שרון
אחת ההחלטות החשובות שלנו כהורים היא כיצד ומתי להתחיל חיסכון עבור הילדים. האם כדאי לחסוך לכל ילד בנפרד או יחד לכל המשפחה? לחסוך במיוחד לאוניברסיטה או לכל מטרה? קיימות הרבה דרכים ואפשרויות לחיסכון נכון. אלה השיקולים שעליכם לקחת בחשבון לפני קביעת העתיד הכלכלי של משפחתכם.

10

בלה רבוי

רגע לפני החופש הגדול: איך הילדים שלכם מתנהלים עם כסף?

בלה רבוי
למי הילדים פונים כשהם צריכים כסף, כמה פעמים ההורים נותנים להם כסף, כשבעצם זה לא הכרחי, ומה הגיל המתאים לבני נוער לעבודת קיץ? רגע לפני החופש הגדול, סקר מיוחד של onlife ובנק לאומי מציג תמונה רחבה על ההתנהלות הפיננסית של הילדים שלכם

12

מערכת PEPPER

כמה יעלה לנו לארח את האירוויזיון?

מערכת PEPPER
יש! זכינו באירוויזיון! עכשיו, כשכולנו קצת צרודים מהחגיגות והשיער עוד ארוז בגולגולים אסיאתיים, הגיע הזמן להבין למה בדיוק נכנסנו, כלכלית.

35

רעות "תקני לי"

3 טיפים שיהפכו אתכם למקצוענים בקניות ברשת

רעות "תקני לי"
כולנו קונים באינטרנט כי זה כיף, אבל בעיקר כי זה אמור להוזיל לנו את הקניות. אבל מה עושים כשיש כל כך הרבה אתרים ומוצרים במחירים שונים? קבלו שלושה טיפים מאחת שיודעת, שיעשו לכם סדר בבלאגן ויעזרו לוודא, שאתם גם נהנים, אבל גם באמת חוסכים בקניות ברשת.

37

אורי היימן

במקום שהכסף ינהל אתכם, כך תתחילו אתם לנהל אותו

אורי היימן
רובנו מכירים את התחושה הזו בסוף החודש, כשאנחנו מופתעים מההוצאות הרבות, ולא מבינים איך זה קרה לנו. אז איך משנים את המציאות הזו, ומה זה בעצם אומר לנהל את הכסף ולא להיות מנוהל על ידו?

50

לחץ לעוד מאמרים