מירב בר-קימא

משחק ההשקעות של לאומי יוצא לדרך – והשנה גם ברשתות החברתיות

מירב בר-קימא
משחק ההשקעות של לאומי יוצא לדרך זו השנה החמישית

משחק ההשקעות של לאומי, Day Trader, יוצא לדרך זו השנה החמישית. במשחק ההשקעות יש לכם הזדמנות לזכות בכסף רב ובפרסים יקרי ערך ולקחת חלק בחוויית שוק הון מאתגרת ומרתקת.

שמי מירב בר-קימא ואני מנהלת חדר העסקאות בניירות ערך ישראליים בלאומי. בשפת שוק ההון, פירוש הדבר שאני מנהלת הברוקראז’ בבנק. התחלתי לעבוד בלאומי בשנת 1999 כמבצעת בבורסה. לאחר כשנתיים חברתי לצוות המנהל את תיק הנוסטרו בשקלים של הבנק ובשנת 2007 עברתי לתפקידי הנוכחי.

אני אם לשלוש בנות (שירה ומאיה בנות חמש ודנה בת ארבע). החודש אהיה בת 37 וזו אכן דרך נהדרת לציין יום הולדת עם תפקיד חדש ומרגש – חברה מן המניין בצוות הכותבים של לאומי בלוג.

כחלק מתפקידי החדש, אני אלווה ואקח חלק פעיל במשחק ההשקעות לשנת 2009.

משחק ההשקעות והמדיה החברתית

השנה הוחלט בלאומי לשלב במשחק תיק השקעות אשר יפורסם בבלוג ובטוויטר שלנו ויאפשר לכם לעקוב אחר השינויים והתשואות בתיק מדי יום.

אני אלווה את המשחק באופן פעיל באמצעות הטורים שלי, הן כשחקנית לכל דבר והן כפרשנית מתוקף הכובע המקצועי שלי, ואתן לכם לראשונה הצצה ייחודית ולדעתי די מרתקת אל מאחורי הקלעים של המשחק.

כאשר נשאלתי אם אהיה מוכנה לנהל את התיק באמצעות הרשת החברתית, חשבתי לעצמי: מה אני צריכה את כאב הראש הזה? לחשוף בריש גלי את טעויותיי, את החמצותיי ובעיקר להיות חשופה לביקורת, הרבה ביקורת?

למרות זאת ולאחר לבטים רבים, החלטתי להתמודד עם האתגר ולהתגבר על חששותיי. מטרתי תהיה לשתף אתכם, הקוראים והמשתתפים, במערכת השיקולים ובהחלטות שאקבל מדי יום בבניית התיק, להסביר מדוע בחרתי לרכוש או למכור או להמשיך להחזיק נייר זה או אחר וגם לקרוא את תגובותיכם והערותיכם, ובכך לאפשר לכל הקוראים להתעדכן על הנעשה במשחק ולהפיק ממנו תועלת, גם לאחר שיסתיים.

אני מאמינה שהדו-שיח ביני לביניכם, באמצעות השאלות והתשובות, יפרה את שני הצדדים – גם אני אשמח לקרוא על מערך השיקולים שלכם, על החלטותיכם ועל מניעיכם.

חשוב לי להדגיש שמטרת השתתפותי במשחק אינה ניצחון ושהתיק שלי אינו מתמודד על הפרסים שיחולקו על ידי הבנק.

כאמור, אשמח מאוד לקיים עמכם דיאלוג מתמשך על הרכב התיק הנבחר שלי ושלכם ולסייע לכם עם מידע רלוונטי ועצות, כמובן בכפוף לתקנון המשחק ולכללי הפרטיות והסודיות המקובלים והמפורטים כאן בבלוג.

אני מקווה שתיהנו מהמשחק. כמובן שהפרסים אטרקטיביים במיוחד (תוכלו לקרוא עליהם בקישור שצירפתי), אבל אני מאמינה שעצם ההשתתפות, גם למי שלא יזכה, היא רבת-ערך.

אז איך נרשמים?

ב-1/11/09 החלה הרשמה מוקדמת למשחק שתימשך עד ה- 14/11/09. המשחק עצמו יחל ב-15/11/09 ויסתיים ב-3/12/09. ההרשמה היא אונליין בקישור המצורף.

כדאי להקדים ולהירשם, מכיוון שהרשמה מוקדמת מעניקה בונוס של 10,000 ₪ וירטואליים. אני כבר נרשמתי, הכינוי שלי הוא “לאומי בלוג”.

בהצלחה ונשתמע בבלוג, בטוויטר ובמשחק.

מירב.