מעיין קנפו

7 דברים שכדאי לכם לדעת על יזמים צעירים

מעיין קנפו
גאווה ישראלית: קבוצת "גרפיטי", מבית היוצר של "יזמים צעירים", עושה כבוד לכחול-לבן. מעיין קנפו, מנהלת השיווק שלהם, בטור מלא גאווה על ההישג של דור העתיד שלנו.

רגע אחרי הזכייה המרגשת של חברת "גרפיטי" בתחרות הבינלאומית של "יזמים צעירים" אירופה שנערכה בברלין (מקום שלישי ומכובד מאד), וקצת לפני תחילת שנה חדשה של פעילות – בחרנו לשתף אתכם ב 7 דברים שאתם פשוט חייבים לדעת על "יזמים צעירים – ישראל":

 

1. עמותת 'יזמים צעירים – ישראל' הינה ארגון ללא מטרות רווח, העוסק בחשיפת בני נוער לעולם היצירה, היזמות והעסקים, תוך טיפוח חשיבה עצמאית, עשייה כלכלית ולימוד תוך התנסות.

 

2. בשנת הלימודים תשע"ה הפעלנו את תכנית הדגל הבינלאומית "עושים עסקים" ב 187 קבוצות וכ 4,000 בני נוער בבתי ספר, מתנ"סים ומועדוני נוער ברחבי הארץ. כ 30% מפעילותנו מתמקדת בקהילות נזקקות – שכונות מצוקה, עיירות פיתוח, בתי ספר של החינוך המיוחד ופנימיות, עולים חדשים ובתי ספר מקצועיים.

 

3. העמותה הוקמה בשנת '98 על ידי גב' אלה גליל ובסיוע רחב של בנק לאומי. אנו חברים בארגון הגג העולמי Junior Achievement, ועד היום נחשפו מעל 100,000 בני נוער לתכניות הארגון.

 

4. כ 65% מהמנכ"לים של המיזמים הפועלים ביזמים צעירים ישראל הן בנות אשר מובילות את קבוצתן בצורה מקצועית, אחראית וחברות מעוררת הערצה.

 

5. בעמותה מתנדבים מדי שנה כ-1,000 מתנדבים במגוון פעילויות ומסייעים לבני הנוער בהקמת המיזמים.

 

6. ליזמים צעירים ישראל הישגים רבים ביניהם: זכייתה של חברת MamaBaker מחט“ב גוונים ראש העין במקום השני בתחרות הגמר האירופית בשנת 2012 עם המוצר ”בצקלו“ – מערוך נירוסטה חלול המשמש כגאדג‘ט לחובבי האפייה.

בשנת 2014 אירחנו בישראל את היריד האירופאי של יזמים צעירים בו השתתפו בני נוער מכ 25 מדינות, ואנו זוכים מזה מספר שנים בפרס Model Organization היוקרתי המעיד על מקצועית הארגון. ולא שכחנו את ההישג האחרון שלנו:

 

7. חברת "גרפיטי" מחט"ב גוונים קדימה-צורן זכתה במקום ה 3 בתחרות הגמר הבינלאומית של יזמים צעירים שהתקיימה השבוע בברלין ביחד עם נציגים מ 39 מדינות. החברה מייצרת ומשווקת את המוצר "Sit-up" – רתמת בטיחות לנשיאת ילדים בגילאי 2-5 על הכתפיים. לחצו כאן לפרטים נוספים על חברת "גרפיטי".

 

אנו נערכים כעת לשנת הלימודים הבאה וזה הזמן להצטרף להצלחה. אם אתם מעוניינים להתנדב באופן מתמשך או נקודתי, רוצים שארגונכם יצטרף לפעילות או רוצים לתרום ולאמץ בני נוער הזקוקים לתמיכה – אנו קוראים לכם ללחוץ כאן ולהצטרף אלינו עוד היום! דור העתיד של היזמות בישראל קורא לכם!

 

הכותבת היא מנהלת השיווק של יזמים צעירים ישראל. בעברה ניהלה את פעילות הארגון באזור המרכז והנחתה קבוצת יזמים צעירים, במסגרת פרויקט גמר במוסדות האקדמיים המשתתפים בפעילות.