יוסי כץ

קצרים | לקראת הפגישה לניהול התקציב

יוסי כץ
שלום, שמי יוסי כץ ובמשך 3.5 השנים האחרונות אני מנהל את סניף לאומי נתניה

שלום, שמי יוסי כץ ובמשך 3.5 השנים האחרונות אני מנהל את סניף לאומי נתניה.
לאחרונה עברנו למבנה חדש ברחוב שטמפפר 9 בנתניה, אל סניף מודרני ומרווח, שמצויד בכל האמצעים הטכנולוגיים החדישים ביותר. למרות כל הטכנולוגיה והעובדה שהסניף נחשב לאחד מהגדולים בבנק, חשוב לנו לשמור על הרגשת המשפחתיות והאינטימיות בתוכו, שמושגת על ידי צוות העובדים הנפלא – תמהיל מדויק של צעירים וותיקים שמסורים לעבודתם ולספק לכם את השירות הטוב ביותר.
ואם אנחנו מדברים על שירותים, לאחרונה הסתנכרנו לחלוטין עם מערכת “ניהול תקציב המשפחה” באתר לאומי דיגיטל. למי שלא יודע, המערכת החדשנית מאפשרת לכם לקבל דוחות מפורטים על רמת ההכנסות וההוצאות שלכם, לבצע השוואות למשפחות אחרות באותה רמת הכנסה/הוצאה ולהציב לעצמכם יעדים בתחום צמצום ההוצאות ואיזון התקציב.
מתוך הניסיון האישי שלי, אני יכול להגיד לכם שלפעמים כל מה שמבדיל בין אדם שמצליח לחסוך לבין אדם שלא, הוא מודעות. מודעות למה שהוא מוציא, מודעות למה שהוא רוצה להוציא, ואולי חשוב מכל, מודעות למה שהוא עדיין לא יכול להוציא.

 לדעתי השימוש במערכת הזו יכול לספק לכם ערך מוסף חשוב כל כך. לאחר השימוש במערכת וההתנסות הראשונית אציע לכם לזמן פגישה עם מנהל בסניף ולראות ביחד אילו כלים פשוטים יתאימו לכם בכדי לתכנן את העתיד ובכלל ללמוד על התזרים מזומנים שלכם ביחד.

 לקראת הפגישה אני מציע להכין את ה”חלומות” שלכם, מה התכנונים שלכם לעתיד? כך שנוכל ביחד להגדיר אותם אל תוך יעדים ויותר חשוב, כיצד להגיע אליהם בפרק זמן שנקבע.

כמו כן, אציע לבדוק עוד בבית לפני הפגישה האם יש לכם מידע על הכנסות נוספות שצפויות להיכנס כמו קרן השתלמות, וכן להביא מידע רלוונטי כמו באם אתם בעלי חשבון נוסף שיכול להוות גורם חשוב בתכנון העתיד הכלכלי שלכם, עכשיו הוא הזמן להכניס אותו למשוואה.

תכנון נכון של כל אלו יגרמו לפגישה עם מנהל המגזר להיות האפקטיבית ביותר.

אשמח לראות אתכם בפגישה עימי או עם אחד המנהלים בסניף.

נתראה!