אבירם כהן

טוטאל חופש. טוטאל משתלם

אבירם כהן
‏המסלול החדש טוטאל דיגיטל נתפר לאנשים כמוני

המסלול החדש טוטאל דיגיטל נתפר לאנשים כמוני – משתמשים כבדים באייפון ומשתמשים קטנים בפעולות בנקאיות מורכבות
 במהלך חדש, השקנו היום חשבון אינטרנטי מלא בשם Leumi Total Digital. אם תרצו – הבנקאות האינטרנטית הראשונה בישראל. אל תדאגו, אנחנו לא ממציאים את חשבון הבנק באינטרנט מחדש (את זה כבר השקנו לפני 17 שנים בישיר הראשון, לימים, לאומי ישיר). מאז, עברו הרבה גיגה-ביטים ברשת, וכל אחד מאיתנו מבצע פעולות, משלם, בודק הפקדות ומציץ באשראי דרך חשבון הבנק שלו.
כמו בעבר, גם הפעם, אנחנו מביאים משהו חדש. בפעם הראשונה תוכלו לנהל את חשבון הבנק שלכם – טוטאלית –  בערוצים הדיגיטליים בלבד, באינטרנט ובסמארטפון ללא מגע בנקאי, וגם… ללא עמלות עו”ש. אז איך קורה הקסם הזה? זה באמת פשוט. קהל היעד של חשבון ה”טוטאל דיגיטל” הוא, בעצם, אני ושכמותי. לקוח פשוט, שלא מרבה בביצוע פעולות מסובכות. הסניף הווירטואלי הייעודי שהוקם, נותן מענה מיטבי ללקוחות דיגיטליים שמנהלים את חשבונם בזמן המתאים להם, באמצעות אתר האינטרנט או הטלפון החכם (אישית אני מעדיף את האייפון, אבל גם “חכמים” אחרים מתקבלים בברכה…), ואשר אינם זקוקים לגיבוי סניפי, לייעוץ בהשקעות או לפעולות מורכבות המצריכות מעורבות בנקאי.

החופש מתלות בסניפים ובשעות פעילות אינו היתרון היחידי ב”טוטאל דיגיטל”. ויש גם סוכריה. מתוקה. שלא במסגרת מבצע זמני – ייהנו לקוחות המסלול מחשבון ללא עמלות עו”ש על כל מה שיעשו בדיגיטל, ללא הגבלת מספר הפעולות וללא הגבלה בזמן. ה”טוטאל דיגיטל” גם חוסך את המשא ומתן עם הבנק בכל הקשור למוצרי בחשבון אשראי וחיסכון העומדים לרשות הלקוח. המסלול כולל מראש הנחה מובנית ללקוחות הללו. הכל בלחיצת כפתור. פשוט.

וזה עוד לא הכל. כל לקוח “טוטאל דיגיטל”- שיעביר משכורת – ייהנה ממסגרת אשראי ראשונית בגובה 5,000 שקל בריבית של פריים בלבד, ממגוון מוצרי השקעה אטרקטיביים, מכרטיס אשראי ללא עמלות למשך שנה ומחמישה פנקסי צ’קים בשנה ללא תשלום. ומה יקרה אם כן תצטרכו שירותי בנקאי? תוכלו  לעשות זאת  בכל אחד מסניפי לאומי, מתוך ידיעה שפעולה באמצעות בנקאי תחויב בעמלת פעולה רגילה בסניף. אין התחכמויות – והכל שקוף. אתם קובעים איך תפעלו בחשבון ויודעים מראש איפה יותר כדאי לעשות זאת – באינטרנט או בסניף.

בהתאם לכך, ייאמר מיד: חשבון “טוטאל דיגיטל” אינו מתאים לכל אחד. יש לי חברים שעסוקים עד מעל הראש בקנייה ומכירה של מניות, אג”ח ושאר מוצרי שוק ההון, וגם כאלה שהם צרכני אשראי גבוה ופעילות המצריכה מעורבות בנקאי בתדירות גבוהה. לחברים האלה הטוטאל דיגיטל  אינו מתאים, ואם הם ישאלו אותי, אמליץ להם להשתמש בהצעה רחבה יותר, המתאימה יותר לצרכיהם, אך עדיין דיגיטלית וחווייתית מאוד, כמו ישיר לאומי. האמת, גם לאמא שלי לא אמליץ לעזוב את רותי, שמלווה אותה בסניף כבר יותר מ-20 שנים ומהווה עבורה משענת, יועצת, פסיכולוגית ובעצם, מה לא…

“לאומי טוטאל דיגיטל” הוא הראשון מבין מגוון רחב של הצעות ומסלולים שיושקו בלאומי בתקופה הקרובה. זוהי תפיסה שירותית-שיווקית חדשה המתאימה  לכל סוג של לקוחות מסלול המתאים לצרכיו, ולסגנון הפעילות שלו מול הבנק, תוך הקפדה על פשטות, הוגנות ורמת הזמינות המתאימה לו. אגב, מכירים את זה שהמוצר החדש הוא ללקוחות חדשים בלבד? אז זהו, שבמקרה שלנו, חשבון ה”טוטאל דיגיטל” מיועד ללקוחות קיימים של לאומי וללקוחות חדשים כאחד. פשוט.

אז זהו: פשטות, הוגנות שקיפות. טוטאל דיגיטל – טוטאל משתלם. למי שאוהב את זה.

לפרטים נוספים והצטרפות >>