ירון אהרוני

דיון בנושא שירות “לאומי בזמן”

ירון אהרוני
גולשים רבים מתעניינים בדף הפייסבוק בשירות לאומי בזמן.

גולשים רבים מתעניינים בדף הפייסבוק בשירות לאומי בזמן. ריכזנו את השאלות והתשובות החשובות – ובנינו לכם מדריך מסודר לשירות שיעשה לכם סדר בחשבון
שירות “לאומי בזמן” זוכה לעניין רב בקרב הגולשים. אנו רואים זאת בדף הפייסבוק של לאומי דיגיטל תחת הפוסט שעוסק בשירות. לטובת גולשי בלוג לאומי ריכזנו סדרה של שאלות ותשובות העוסקות בשירות “לאומי בזמן”, כך שתוכלו להשתמש בו בצורה יעילה ולעשות סדר בפעילות שלכם בחשבון הבנק.

 

מה זה לאומי בזמן?

 “לאומי בזמן” הוא שירות מתקדם של לאומי דיגיטל המאפשר לכם לקבל מידע והודעות על אירועים שהתרחשו בחשבונכם באמצעות SMS לטלפון הנייד, בהתאם להגדרות ולהעדפות שלכם.

למידע נוסף על “לאומי בזמן” לחצו כאן.

 

איך זה עובד?

עם ההצטרפות לשירות תתבקשו להגדיר אילו הודעות ברצונכם לקבל לטלפון הנייד מתוך רשימת הגדרות קבועה. המידע כבר יגיע אליכם בהתאם להגדרות אלו. ההגדרות ניתנות לשינוי בכל עת. בנוסף, כל ההודעות שנשלחו נשמרות בחשבונכם לצורך מעקב למשך 30 יום.

 

איך פותחים את השירות של לאומי בזמן?

ניתן להצטרף דרך אתר לאומי: היכנס לחשבונך >> היכנס לאזור my לאומי >> בחר בתפריט הימני “לאומי בזמן” >> עקוב אחר ההנחיות.

ניתן להצטרף גם באמצעות הסניף.


מהי העלות של כל סמס?

המחיר המלא עבור השירות  מפורט בתעריפון העמלות.

 

אילו הודעות ניתן לקבל במסגרת השירות?

לאומי בזמן מציע סוגים שונים של הודעות כמו הפקדה ומשיכה של מזומן, פנקס שיקים שממתין בסניף, יתרה בחשבון, הפקדה ומשיכה של שיק בחשבון ועוד. אם אתם מנהלים חשבון משותף, השירות ידע גם לסנכרן בין השותפים השונים.

לרשימת כל סוגי ההתראות בלאומי בזמן – לחצו כאן.

 

איך אפשר להפסיק את השירות?

נכנסים ל- רישום והודעות > לאומי בזמן > הגדרות אישיות > בחירת לשונית שינוי והפסקת השירות > הכנסת מילת זיהוי אישי > הקלק על הפסקת השירות. שים לב כי בעת אישור הפסקת השירות תופיע הודעה המתריעה כי הפעולה תגרום למחיקת ההגדרות והפסקת השירות החל מיום העסקים הבא. בנוסף ניתן להפסיק את השירות גם באמצעות הסניף

 הבנקאים של לאומי ישמחו לענות לכם על כל שאלה נוספת בערוצי הקשר השונים – ובהם גם בבלוג ובדף הפייסבוק.