אורלי שטרן

עם מעט עזרה מידידיי (ומהעוזר הדיגיטלי)

אורלי שטרן
בין הילדים, העבודה, ההסעות לחוגים והתואר השני

בין הילדים, העבודה, ההסעות לחוגים והתואר השני – שגם אותו אנחנו מתעקשים לסיים – קל לשכוח את פנקס השיקים שלא הזמנו ואת התשלום לגננת שלא שילמנו. מעכשיו – יש מישהו שישמח לעזור!
הבוקר מתחיל (כ”כ מוקדם)… צריך להעיר את הקטנטנים, להכין ארוחת בוקר – מזינה כמובן – “כן רוצה ללבוש” או “לא רוצה ללבוש”, יש שיעור ספורט או שאין שיעור ספורט, וכמובן הנסיעה הקצרה הארוכה ביותר, עם הילדים לגן ולביה”ס.
זה היה יכול לעבור חלק, אבל אז הגננת של הקטן צועקת לי שעדיין לא הבאתי את השיקים לגן. “מחר אני אביא”, אני מבטיחה – ומקווה שבאמת אצליח לזכור…
בעבודה אני ממשיכה לרוץ ממשימה למשימה, מפגישה לפגישה, תוך כדי עונה לאמא של גילי שרוצה להפגיש את הבנות אחה”צ, ליעלי, החברה הכי טובה שלי, לאמא שלי ולאמא של בעלי וקובעת תור לרופא שיניים ומנסה להזיז את היום של חוג האמנות שנופל על חוג הקראטה – וכשאני יוצאת בריצה אחר הצהריים אני מגלה ששכחתי להזמין כרטיסים ל”מותק של פסטיבל”. אני כבר עכשיו יכולה לשמוע את הסקנדל שיחכה לי בבית.
ואפרופו סקנדל, ריקי ממדור שכר לימוד באוניברסיטה התקשרה. כן, תוך כדי אני גם לומדת לתואר שני במנהל עסקים, ומתברר שיש איזו בעיה עם התשלומים השנתיים.

יש כמה רגעים קטנים של חסד, בערב, כשהבית נהיה שקט, אחרי  המקלחות, הארוחות וההשכבות.. יושבת “על קפה” עם בעלי במרפסת, שוברים יחד את הראש כיצד להתמודד עם ההוצאות שהולכות ותופחות  ואז, שנייה לפני שנכנסת סוף סוף למיטה בעצמי, אני נזכרת בדינה הגננת והשיקים למחר… הולכת למגירה ואוי!!! פנקס השיקים ריק!

נשמע מוכר?  מתברר שבלאומי חשבו בדיוק עלינו, האנשים שמרוץ החיים לא מאפשר להם אפילו להיזכר לרגע שפנקס השיקים נגמר ושהגיע הזמן להזמין פנקס חדש.

“העוזר הדיגיטלי האישי”, המתזכר שלי, מלווה את ההתנהלות הפיננסית היומיומית שלי. הוא נועד לעזור לי להתמודד בצורה הטובה ביותר עם כל הדברים החשובים, ובזמן. למשל:

  • לקראת סיום פנקס השיקים – העוזר יזכיר לי להזמין פנקס חדש ודינה, הגננת, תהיה מרוצה.
  • לקראת ניצול מסגרת האשראי – העוזר יעדכן אותי, יציע לי להגדיל את המסגרת ויחסוך לי את אי הנעימות מול ריקי ממדור שכר לימוד באוניברסיטה.
  • לקראת חנוכה – העוזר יזכיר לי כמה פינוקים של לאומי קארד נותרו לי לניצול.
  • אם חשבון החשמל גבוה החודש – העוזר יסב את תשומת ליבי לכך.
  • אם ההוצאות שלי גדלו – העוזר  יתרום טיפים חשובים ויפנה אותי לשירות ניהול תקציב אישי.
  • העוזר גם יודע לזהות תשלום שטרם שילמתי – בניגוד לחודשים האחרונים – ודואג לי שלא אפספס. עד כדי כך הוא יעיל ומתחשב !

גם אתם רוצים “עוזר אישי”? אין בעיה!

העוזר האישי של לאומי זמין עבורכם כבר עכשיו: באתר האינטרנט, באפליקציות בסלולר ובאייפד. העוזר אפילו ישלח לכם איתותים בנייד בכל עת שייכנסו הודעות חדשות, מבלי צורך להיכנס לחשבון!!

ועכשיו אם אפשר להוסיף לי עוד חמש דקות בבוקר גם לאיזה כוס קפה – אני מסודרת 😉