ליאת זנד

רגע לפני החופשה: קבלו 6 אפליקציות לשימוש ללא אינטרנט – ובחינם

ליאת זנד
יוצאים לחופשה ולא רוצים לבזבז את חבילת הגלישה שלכם? אספנו עבורכם אפליקציות מעניינות, שניתן להשתמש בהן בזמן טיסה, בנסיעה או בהמתנה בתור - ומבלי להשתמש בנפח גלישה.

גם אם תכננתם את החופשה הבאה שלכם עם לו"ז שלא היה מבייש רס"ר בצה"ל, עדיין קשה להימנע מחורים של זמן המתנה, נסיעה או טיסה ממושכת. במיוחד עבור רגעים אלו ריכזנו עבורכם כמה אפליקציות חינמיות לחלוטין, שיעבירו את הזמן ולא יגזלו ולו קילו בייט יקר מחבילת הגלישה שלכם.
 

Netflix – טסים לואו קוסט? רואים טלוויזיה גם בלי מסך טיסה

בשורת טיסות ה"לואו קוסט" מאפשרת היום לכולם לטוס לחו"ל במחירים מאוד נוחים, אך החיסרון המרכזי בטיסות מסוג זה הוא שאין מערכות בידור ומסכים (או בקיצור: סדרות וסרטים שיעבירו לכם את הטיסה). בדיוק בשביל זה יש לנו את Netflix, שירות ה-VOD הגדול בעולם, ישירות מהנייד, המציע לנו תכנים מעולים מסדרות פרימיום ועד סרטים מכל הסוגים. לאחר הרשמה פשוטה, תוכלו להתחיל להוריד את התכנים למחשב או לטאבלט שלכם ולצפות בהם גם כשאין חיבור לאינטרנט, והנה לכם – מערכת בידור מעולה לטיסות זולות. שימו לב, החודש הראשון הוא בחינם, ואחרי זה יש תשלום חודשי לפי החבילה שתבחרו בעת ההרשמה.

אנדרואיד | IOS

 

אפליקציות לטיסה

 

Pocket – לקרוא כתבות מכל האתרים גם בלי אינטרנט

מכירים את זה שאתם נתקלים במהלך היום בכותרת מעניינת באחד האתרים אבל אין לכם זמן לקרוא אותה? אז הכירו את Pocket, האפליקציה מאפשרת שמירה של כל כתבה או מאמר (גם לפי נושאים שמעניינים אתכם). אז רגע לפני שאתם טסים, כנסו לאתרים שאתם אוהבים, תאספו לכם כמה חומרים לקריאה והטיסה הקרובה יכול להיות פחות משעממת. אפשר גם לקרוא בחוף הים מתחת לשמשייה (שימו לב: צפייה בסרטונים או קבציflash  דורשת חיבור לרשת).

אנדרואיד | IOS

 

Player.fm – ממשיכים לשמוע את הפודקאסט בכל מקום בעולם

כבר התמכרתם לפודקאסטים? פודקאסטים הם בעצם תוכניות אודיו ותחנות רדיו לכל דבר. אלפי בני אדם בעולם, במסגרות ציבוריות, מסחריות או מסלון ביתם מקליטים פודקאסטים בכל נושא ושפה שבעולם. חפשו אותם באפליקציה, הורידו פרקים שתבחרו על ידי לחיצה על כפתור download ותוכלו לשמוע אותם בכל מקום, גם ללא אינטרנט. יש דברים מסעירים כל כך, ששווה לכם לחפש המלצות ולהתמכר.

אנדרואיד | IOS

 

Colorfy – שיעור יצירה גם בזמן טיסה

חוברות הצביעה הישנות והטובות עלו למכשיר המובייל והן לא מיועדות רק לילדים. נסו למצוא תמונה לטעמכם ולצבוע אותה עם סט העפרונות הצבעוניים הווירטואליים שעומדים לרשותכם. באחריות, זה ממכר ומהנה במיוחד. בסיום ניתן להוריד את התמונה למכשיר והנה, קיבלתם יצירה מקורית, פחות או יותר, מעשה ידיכם.

אנדרואיד | IOS

 

אפליקציות לטיסה

Dots – עזבו את הסודוקו והתשחצים, זה יותר ממכר

קבלו משחק שמעוצב לעילא שכולו נקודות. מטרת המשחק: חברו כמה שיותר נקודות מאותו הצבע ב-60 שניות. ניתן לחבר במאונך או במאוזן, ובריבוע אפילו תזכו  ביותר נקודות. נשמע פשוט? המשחק הזה הרבה יותר מאתגר ממה שאתם מדמיינים. אפשר לשחק בשלושה מצבים – תחרות מול השעון, משחק שמצריך חשיבה אסטרטגית ומצב בלתי מוגבל שיאפשר לכם לחוש שאתם מנצחים כל הזמן.

אנדרואיד | IOS

 

Temple Run 2 – רק כשמשעמם! אתם עדיין בחופשה

רוצים משחק קלאסי של ריצה ומעבר מכשולים? זה המשחק עבורכם. גרסה שנייה ומפותחת למשחק מאוד פופולרי, באנימציית תלת-מימד לא רעה בכלל. הרבה פניות ומכשולים, הרבה חפצים שאמורים לעכב אתכם ובאופן כללי, משחק מהסוג שמטמטם חושים בסופו של דבר. אם אתם רוצים לצעוק על המסך ברגעי המשבר, אל תשכחו שיש לידכם עוד אנשים במטוס או בתור.

אנדרואיד | IOS