אלעד גולדנברג

חגי הקניות של נובמבר: כל הטיפים וכל התאריכים במקום אחד!

אלעד גולדנברג
חגי הקניות הבינלאומיים באינטרנט הפכו מזמן לחגיגה לאומית גם בישראל. רגע לפני הקניה הגדולה (או הקטנה) הבאה שלכם, אספנו עבורכם את כל הטיפים והתאריכים

 שופינג IL

מתי? 6-7.11.2019

שופינג IL הוא חג קניות ישראלי, שמעודד רכישות מקוונות באתרים ישראלים. מדובר בניסיון  של גוגל לייצר בארץ חגיגת קניות מקוונת משלנו – בשנה שעברה השתתפו למעלה מ- 1,500 בתי עסק ומותגים ישראליים וההנחות הגיעו לעשרות אחוזים! אמנם המחירים עלולים להיות עדיין גבוהים לעומת אתרים מחו"ל גם כשמדובר במבצע, אבל זו הזדמנות מצוינת לקנות ממותגים ישראליים אהובים וגם לתמוך בעסקים מקומיים. שופינג IL

 

nov_sales__shoppingil

 

חג הרווקים הסיני

מתי? 11.11.2019 

חג הרווקים הסיני הוא יום הקניות הגדול ביותר בעולם! ההנחות השוות ביותר שלו יחולו על אחד הקניונים האינטרנטיים הגדולים – Aliexpress, וגם על שלל אתרים סיניים, כמו Gearbest, המוכר לישראלים בעיקר בתחום מוצרי האלקטרוניקה והגאדג׳טים. שימו לב: לעתים עשויות להסתתר עלויות נוספות של דמי משלוח. כמו כן, כדאי לבדוק את זמני הגעת המוצרים לישראל. 

 

nov_sales_1111

 

בלאק פריידיי

מתי? 29.11.2019 

מפתיע, אבל הבלאק פריידי הראשון צוין לפני 70 שנה בחנויות הכלבו הגדולות בארה״ב כדי לפנות מקום לסחורה חדשה, ולהציע לכל רוכשי מתנות הכריסטמס מוצרים במחירים שווים במיוחד! עם השנים, המבצעים נעשו רווחיים יותר ויותר, וכיום ההנחות המשמעותיות ניתנות גם Amazon, EbayAsus וכל אתרי המותגים הגדולים בעולם. 

 

סייבר מאנדיי

מתי? 2.12.2019 

הסייבר מאנדיי נולד כדי להתמודד עם מבצעי הבלאק פריידי של הסוחרים הפיזיים. בעבר הוא התמקד בעיקר במוצרי אלקטרוניקה וטכנולוגיה, אך היום הפך לעוד חגיגת קניות, שבה ניתן למצוא כמעט כל דבר שתחפשו. למי שפספס את ההנחות של בלאק פריידי, זוהי הזדמנות אחרונה (לתקופה הקרובה) ליהנות מהנחות ענק. הנחות סייבר מנדיי מתקיימות למעשה בכל אותן מקומות ואתרים שכבר הזכרנו, וכמובן שבעוד אין ספור אתרים ברחבי האינטרנט.

 

 

4 טיפים שיהפכו לכם את חגי הקניות למשתלמים במיוחד! 

  1. ערכו בדיקות מוקדמות: משלוחים, מידות, מדיניות החזרה – כל אלו הם דברים שכדאי לבדוק ברוגע לפני ההנחות. למשל, אם אין לאתר מסוים משלוחים לארץ ניתן להירשם לחברה מקשרת מהארץ המספקת כתובת מקומית. דוגמאות לשיעורי בית מומלצים נוספים שכדאי לעשות הן למדוד מראש היקפים, לבחור בגדים לפי ההיקף הנכון ולוודא שמוצרי חשמל מתאימים למתח ולשקעים הישראלים (ואם לא לקנות ממירים ומתאמים). 
  2. היעזרו בחכמת ההמונים: שימו לב לביקורות המשתמשים לגבי המוצר המבוקש ובמידת האפשר, שימו לב לדירוג המוכר (בAliexpress למשל).
  3. להשוות מחירים לארץ: אל תשכחו להשוות את המחיר לאחר ההנחה וכולל עלויות המשלוח למחירים בארץ ולוודא שהקניה אכן משתלמת. זכרו שבכל קניה מעל ל-$75  תידרשו לשלם מע"מ ולעתים גם עלויות מכס נוספות.
  4. תכננתם? חישבתם? קנו. זכרו כי ההנחות והמלאים מוגבלים, והקהל עצום – לכן לא כולם יספיקו ליהנות מהמבצעים האטרקטיביים. מי שהתכונן מראש ויודע בדיוק מה הוא רוצה לקנות – יזכה ביתרון משמעותי.

 

חג קניות שמח!