לירן באני

בלי לרוץ לכספומט: ככה משלמים היום בין חברים

לירן באני
אוספים כסף למסיבה? מתארגנים ל"על האש"? שכחתם את הארנק בבית? קבלו את אפליקציית התשלומים שתעשה לכם את החיים מאוד קלים.

מכירים את זה שאתם חייבים כסף לחברים או שהם חייבים לכם? זה קורה המון. למשל כשחולקים דירה עם שותף, כשמזמינים חברים לארוחה והם שוכחים את הארנק או כשמארגנים מסיבת רווקות וצריך לאסוף כסף מכולן. היום הרבה יותר קל לאסוף את הכסף ולבקש מאנשים לשלם בלי "לא נעים".

 

אז במקום לרוץ לכספומט או להסתובב תמיד עם מזומן לכל מקרה שלא יבוא, בשנה האחרונה נולדה לה אפליקציית Pepper Pay, המאפשרת לשלוח ולהעביר כסף באופן מהיר, קל ובטוח. הנה כמה סיבות למה כדאי לכם לנסות אותה.

 

אפליקציות תשלום

 

 1. היא באמת חינם, אבל באמת
  שירות העברה וקבלת כספים חינמית ולא כרוכה בעמלות כפי שמוכרת לנו בפעולות שמתבצעות בחשבון הבנק, אז הגיע הזמן לצמצם עמלות שורה.
   
 2. ידידותית, קלה, ואפילו כיפית
  השימוש באפליקציה פשוט ובכמה קליקים בלבד. מעולם לא היה קל יותר להעביר ולקבל כסף או אפילו לאסוף כסף בקבוצות ולכן השימוש מתאים לכל פלח הגילאים שיודעים להשתמש בסמארטפון.
   
 3. משלמים עכשיו מחויבים אחר כך
  העברת התשלום מזכה את חשבון הבנק של המקבל באופן מיידי או יום אחרי, אך הכסף יורד מכרטיס האשראי במועד החיוב הרגיל והנוח לכם.
   
 4. כולם יכולים לקבל ולתת כסף
  לא משנה באיזה בנק אתם. השירות פתוח לכולם ומוצע לכלל לקוחות הבנקים בישראל.
   
 5. הכל מתועד = נגמרו השאלות
  תקשורת זה עניין חשוב במיוחד כשמדובר בעניינים רגישים כמו כסף. למען הסדר הטוב השימוש באפליקציה שומר על תיעוד ההעברה ומונע אי נעימויות או חילוקי דעות שעלולים לעלות בעתיד.

 

רוצים גם לנסות?

הורידו עכשיו את Pepper Pay מחנות האפליקציות >>

 

*הכותב הוא מנהל השיווק של Pepper Pay