יצחק מלאך

בבית, באייפד או ברכב

יצחק מלאך
אי אפשר (וגם אין לנו רצון) להימלט מכך: הטכנולוגיה מהווה כיום מרכיב מרכזי בקידום העסקי

אי אפשר (וגם אין לנו רצון) להימלט מכך: הטכנולוגיה מהווה כיום מרכיב מרכזי בקידום העסקי ומתן השירות ללקוחותינו.
עם השנים, מגוון הערוצים הדיגיטליים בהם לקוחותינו יכלו לקבל שירות, מידע אישי על חשבונותיהם וביצוע פעולות הלך והתרחב. לאחרונה, הוספנו זירות וערוצים חדשים ששינו את כללי המשחק.
בחודש האחרון השקנו בלאומי מערכת חדשה לניהול התקציב באתר לאומי, שכוללת מגוון כלים חדשניים לצפייה וניהול דוחות אישיים של ריכוז ההוצאות וההכנסות בחשבונות שלכם. מומלץ להשתמש בכל הפיצ’רים של המערכת ולסווג את ההוצאות וההכנסות החודשיות כדי שתוכלו להיות תמיד עם יד על הדופק. אחרי שתדעו מה קורה בהווה, אל תשכחו גם לחלום על מה יקרה לכם בעתיד: הגדירו במערכת את היעדים והחלומות שלכם ותאמו פגישה ביומן עם מנהל בסניף שיעזור לכם להגשים אותם.

זירת הסלולאר והטאבלטים

על-פי נתונים שפרסמה חברת “אפל” במרץ 2012, החברה מכרה ברבעון האחרון 15.4 מיליון מכשירי  iPad – יותר מכל יצרן מחשבי PC. בעקבות ההצלחה נוצרו יותר מ-200 אלף יישומים במיוחד למכשיר ה- iPad ואנחנו שמחים לכלול את  אפליקציית ileumi לאייפד,  ביניהם. באפליקציה תוכלו לצפות בכל המידע האישי שלכם וכמובן לבצע פעולות עם ממשק הטאץ’ של האייפד.

 אם מקודם דיברנו על ההווה והעתיד, כאן תוכלו גם ללהביט לעבר בלוח השנה ולקבל מידע על פעולות ותנועות שבוצעו עד שנה אחורנית.

לסיום, מכיוון שרצינו שתמיד תקבלו את התמונה המלאה, ריכזנו לכם באפליקציה גם את הגישה לזירות לאומי האחרות כמו אתר לאומי באינטרנט, אפליקציית ileumitrade , לתיבת “לאומי מייל” שלכם ולמוקד התמיכה,  לאפליקציית ICleumi ועוד.

בכל הנוגע לאבטחת המידע שלכם, אתם יכולים להיות רגועים: באפליקציית האייפד הושקעו משאבים רבים לשמירה על בטחון המידע בחשבון שלכם.  כניסה למערכת נעשית בדומה לאתר האינטרנט, כאשר העברת המידע בין מחשבי הבנק לאפליקציה מתבצעת בתקשורת מוצפנת, בשילוב רכיבי הגנה, פיקוח ובקרה מחמירים.

אחרי שסיימתם לנהל את התקציב האישי שלכם ולבדוק את מצב החשבון באייפד, הגיע הזמן גם ליהנות מטכנולוגיה שהתקנו בעולם האמיתי:  החודש, חנכנו בלאומי כספומט ייחודי, כספומט הדרייב אין, שהותקן בצומת בי”לו ומאפשר לעוברי האורח ליהנות ממשיכת מזומנים, מבלי לצאת מהרכב. כספומט הדרייב והמסך שלו עוצבו במיוחד כדי שתוכלו למשוך ממנו בקלות ונוחות (גם אם אתם בעלי מוגבלויות, מאחר ודאגנו להנגיש אותו לכל מי שיהיה מעוניין להשתמש בשירות הייחודי).

כמו שאתם רואים, הטכנולוגיה פוגשת אתכם בכל מקום, בין אם זה במחשב האישי, באייפד, או אפילו בנוחיות הרכב שלכם.