דניאל דוד שליבו

5 האפליקציות שייגרמו לכם לעשות ספורט ולחסוך כסף

דניאל דוד שליבו
לכולנו יש כוונה טובה כשאנחנו נרשמים לחדר כושר, חלק רוצים לרדת במשקל, אחרים להרגיש חזקים ויש כאלה שרוצים להתחטב. אבל אחרי שפתחנו את הארנק ונרשמנו, אנחנו מוצאים תירוצים לא להגיע, לזה בדיוק יש לי פתרון.

לכל אחד יש תירוץ מעולה למה לא הלך להתאמן: המכון רחוק, ירד גשם, האימון משעמם ועוד מיליון תירוצים. אז הנה 5 אפליקציות שיגרמו לכם להתאמן, עם הרבה פחות תירוצים להבריז, ועם עלות הרבה יותר נמוכה אם בכלל.

 

1. 7Minute Workout

בעולם שהכול מהיר ואינסטנט, צריך גם אימון כזה – 7 דקות של אימון אינטנסיבי ומהיר במיוחד. זה מה שהאפליקציה הזאת מציעה: אלפי אימונים שכל אחד מהם הוא נמשך דקות בודדות, ומצריך רק את משקל הגוף שלכם וכיסא. אידאלי כמעט עבור כל אחד ואחת שאין להם את הזמן או הכסף להגיע לחדר כושר.

האפליקציה זמינה להורדה ב- iTunes ו- Google Play מחיר: חינם

 

2. Aaptiv
אפליקציה שמציעה אלפי שיעורים ישירות לסמראטפון שלכם: יוגה, אימוני משקל גוף, מדיטציה, ריצה או אימון של 7 דק בטן. המינוי החודשי עולה 9.99 דולר, אבל מספיק לחשב כמה יעלה לכם מינוי ליוגה או לחדר הכושר המקומי ותבינו שזה בעצם לא יקר בכלל.

האפליקציה זמינה להורדה גם iTunes וב- Google Play >>

 

3. Total Couch to 5K – ריצה למתחילים
מי צריך מאמן כושר כאשר יש לך מאמן בכיס שיכין אותך בתשעה שבועות לרוץ את ה- 5 ק"מ הראשונים שלך? באפליקציה תוכלו למפות את הריצות שלכם, לשתף את ההתקדמות שלכם במדיה החברתית ולעקוב אחרי הזמנים שלכם. בנוסף, יש נתונים סטטיסטיים זמינים עבור שריפת קלוריות משוערת, ואפילו ניתן להוסיף קול כך שהאפליקציה תדבר אתכם לאורך האימון.

האפליקציה זמינה להורדה ב- Google Play מחיר :2.99 דולר לחודש

 

4. Yoga Studio
יוגה סטודיו הינו יישום יוגה המומלץ ביותר עם יותר מ-70 סוגי שיעורים ומדיטציה עבור דרגות קושי שונות. עם שיעורים שמתחילים ב-15 דקות ועד שעה, כל אחד יוכל למצוא  את האימון שמתאים לו. כמו כן, כל אחד יכול לבחור את מטרת האימון, בין אם זה כוח, איזון, גמישות, הרפיה או שילוב בין כל הארבע. האימונים מספקים הנחיות ברורות וקלות למעקב, כיצד לבצע את התנוחה נכון וכיצד לנוע מתנוחה לתנוחה בצורה חלקה ונכונה. אתם אפילו יכולים לסנכרן את השיעורים עם לוח השנה של הטלפון שלך על מנת שתוכלו להתאים את תרגול היוגה ללוח הזמנים העמוס שלכם. 

האפליקציה זמינה להורדה ב-iTunes ו- Google Pla >> מחיר: 4.99

 

5.  FREELETICS BODYWEIGHT
מחפשים תוכנית אישית מותאמת אליכם? הגעתם לאפליקציה המתאימה! פריילטיקס תעזור לכם לבנות מסת שריר או לחטב את הגוף. האפליקציה תעביר אתכם מבחן כושר להתחלה, וזאת על מנת לסייע להתאים תוכנית אימונים שבועית אישית, המותאמת לצרכים הפיזיים שלכם. כמו כן, תוכלו להתאים למשל את האימונים גם לדירות צפופות בהן יש לכם רק שני מטר על שני מטר פנויים – העיקר שלא יהיו לכם תירוצים. אפילו תוכנית תזונה תוכלו לקבל בה.

האפליקציה זמינה להורדה ב-iTunes ו- Google Play. מחיר: מ-2.99 דולר ועד 39.99 דולר, תלוי בתוכנית הנבחרת.

 

חשוב לי להוסיף שאת התרגילים צריך לבצע בצורה נכונה על מנת למנוע פציעות, ולכן במידה ואתם מרגישים שאתם עושים את התרגילים לא נכוןו או מרגישים כאבים – חשוב להפסיק ולהתייעץ עם מאמן מוסמך או רופא. 

 

הכותב הוא מאמן כושר מתמחה באימון חברות באימוני הכוח פילאטיס ריצה חיטוב וירידה במשקל