רואי בר לוי

סופה של תקופה: נפרדים מקבוצת הווטאסאפ המשפחתי

רואי בר לוי
רוצים לשדרג את קבוצת הוואטסאפ המשפחתית וליהנות משיתוף דיגיטלי אמיתי? זה הזמן ליצור אלבום תמונות משותף, לעדכן על אירועים משפחתיים בלוח שנה מסונכרן ואף לרכוש אפליקציות ולשתף בחינם את כל בני המשפחה

בין אם אתם מחזיקי מכשיר אנדרואיד או אייפון, אפשרויות השיתוף בנייד מביאות דרך נוספת לחבר את המשפחה, לשתף ואף לחסוך בהוצאות בצורה פשוטה, מהנה וכיפית. הכירו את כל הדברים שניתן לעשות במסגרת השיתוף המשפחתי בסמארטפון:

 

אלבום משפחתי:

עזבו אתכם משיתוף של עשרות תמונות בקבוצת הוואטסאפ המשפחתית "ובזבוז" מקום אחסון בטלפון. הגיע הזמן לעבור לאלבום תמונות משותף בין כל חברי המשפחה. כאשר מישהו מהמשפחה יבחר לשמור תמונה באלבום הזה, כולם יקבלו הודעת פוש שהתווספה תמונה חדשה לאלבום. מגניב, נכון?

 

במכשירי האנדרואיד תוכלו אפילו להגדיר "אלבום אוטומטי" שיזהה "קבוצות פנים", וכך ברגע שתצלמו תמונה שבה יופיע מישהו שמוגדר בקבוצת הפנים, התמונה שלו תתווסף אוטומטית לאלבום הזה. ועכשיו מתחיל הכיף: אז איך עושים את זה? קבלו את המדריך לפי מערכת ההפעלה:

 

אנדרואיד >>
אפל >>

 

 

אלבום_משפחתי

 

יומן משותף:

הזמנתם חופשה משפחתית לקיץ? קבעתם ארוחת חג אצל הדודים או לחגוג יומולדת במסעדה טובה ורוצים לעדכן את כל בני המשפחה? פשוט יוצרים אירוע חדש ביומן המשפחתי, כולם מקבלים על כך הזמנה מידית – וכל הפרטים כבר מופיעים בתוך לוח השנה בנייד. כמובן שכל אחד יכול לאשר הגעה, לשנות את הפרטים של האירוע ועוד. נוח כבר אמרנו? והנה המדריך:

 

אנדרואיד >>
אפל >>
 

 

יומן_משותף

רכישה משותפת של אפליקציות, משחקים ועוד:

רכשתם אפליקציה, משחק, סרט או ספר? מצוין! לאחר שתגדירו בנייד מי האנשים שנמצאים בחשבון המשפחתי (עד 5 אנשים נוספים), כל אחד שמוגדר בחשבון זה יכול להוריד את הרכישות שביצעתם  ישירות למכשיר שלו וליהנות מהן – ללא תשלום נוסף! זה פשוט ממש, קבלו את המדריך:

 

אנדרואיד >>
אפל >>
 

 

Comments are closed.