מיכאל קבטני

מט”ח עכשיו

מיכאל קבטני
איפה כדאי לכם לקנות מט”ח לפני חופשת הקיץ?

איפה כדאי לכם לקנות מט”ח לפני חופשת הקיץ? התשובה של מיכאל קבטני, מענף ניהול מזומנים בחטיבה לכספים, עומדת להפתיע אתכם.
יש אמונות כאלה, שברבות השנים הפכו למיתוסים שאף אחד כבר לא טורח לבדוק האם הן נכונות או לא; עד כדי כך הן הפכו להיות חלק ממה שאנחנו יודעים על העולם. למשל: שתיית קולה מסייעת להפחתת כאבי בטן, סוכר חום בריא יותר מסוכר לבן, לא כדאי לקנות מט”ח בבנק… מכירים, נכון?

על קולה וסוכר אני באמת לא יודע מספיק, אבל החל מהשבוע, ההנחה השלישית היא כבר מופרכת לחלוטין: לקוחות כל הבנקים יכולים למשוך מט”ח (דולר ואירו) בכ- 230 כספומטים של לאומי ברחבי הארץ ללא עמלת חליפין ובשערי החליפין הנמוכים ביותר במערכת הבנקאית; נמוכים אפילו מאלה של בנק הדואר.

מיליוני ישראלים טסים לחו”ל מדי שנה. רובם קונים את המט”ח שלהם בצ’יינג’ים. למה? בגלל הנחת היסוד ההיא, מהפסקה הראשונה. המהלך של לאומי יאפשר להם לרכוש מט”ח במחירים של צ’יינג’ מחד, ובגיבוי האמינות של בנק מאידך. כספומטי המט”ח של לאומי נותנים את שני אלה ועוד: פריסה ארצית רחבה, מיידיות וזמינות של 24 שעות ביממה שבעה ימים בשבוע, שני סוגי מטבעות למשיכה (דולר ויורו), שירות משלים שמאפשר לאתר באתר האינטרנט של הבנק את מיקום כספומטי המט”ח ואת סוג המטבע שניתן למשוך בכל אחד מהם ושערים עדכניים בזמן אמת עבור רכישת מטבע חוץ בכספומט לאומי .

ההכנות לחופשה הקרובה שלכם הופכות להיות פשוטות הרבה יותר השנה. ללא עמידה בתור בסניף הבנק, בלי חיפוש צ’יינג’ים ברחובות העיר; אתם, כרטיס האשראי שלכם וכספומט לאומי הקרוב לביתכם. עד שתחזרו, אני מבטיח לברר את העניין עם הסוכר החום.

לרשימת הכספומטים היכנסו לאתר לאומי >>

חופשה נעימה!