ליאת זנד

הילדים מול המסך כל החופש? כך תהפכו את החוויה לחינוכית ומהנה

ליאת זנד
קייטנת סייבר לילדים, קורס דיגיטלי לבניית אתרים מהבית, סדנאות רובוטיקה לקטנטנים ופסטיבל 'פורטנייט' לכל המשפחה - קבלו את המדריך המלא שיהפוך את הקיץ הקרוב לקיץ דיגיטלי ומעשיר.

גם בשגרת שנת הלימודים אתם משתגעים כי הילדים כל היום מול המחשב, הטאבלט או הסמארטפון. עכשיו מגיע החופש הגדול ואתם מחפשים איתם עיסוקים שיעניינו אותם אבל  גם יעניקו ערך מוסף.

שווה לוותר. לא נקרא לזה כניעה, חס וחלילה. אפשר להפנים שאלה החיים שלהם, זו המציאות אל תוכה הם נולדו, זה מה שהם אוהבים וזה ממלא את עולמם; ובואו נודה, גם לא מעט משלנו. אז כדאי למצוא פעילויות דיגיטליות שימלאו את זמנם, יעסיקו אותם ויגרמו להנאה, ובעיקר יחסכו מכם את הקריאה הנצחית, שמוציאה כל הורה מדעתו בחופש הגדול: "משעמם לי!".

 

קייטנות הקיץ של משרד החינוך
עם אחריות של משרד החינוך אולי תקבלו את האישור האולטימטיבי, שזה שהילד/ה יושב/ת מול המחשב זה טוב ועשוי אף להועיל לו / לה.

זו השנה השישית שהמשרד מפעיל את תוכנית הקייטנות הדיגיטליות, ללא עלות, הכוללות פעילויות לימודיות ויצירתיות, בשילוב טכנולוגיה.

מדריכי קורסי הקייטנות מלמדים באמצעות טכנולוגיות למידה מרחוק, ממקומות שונים ברחבי הארץ, כאשר הילדים מתחברים לפעילויות מהמחשבים הפרטיים בבתיהם. כל מה שצריך זה מחשב, חיבור לאינטרנט, מיקרופון ואוזניות. לא מרכז או פריפריה. כולם יכולים להתחבר. זו גם לא פעילות של בודדים כי הקייטנות מחברות את כולם עם כולם.

 

לילדי כיתות א'-ג'
מגוון פעילויות אונליין תחת נושאים שונים בתחומי הסביבה, תרבות, היסטוריה, עברית, ספרים, גיאוגרפיה וארץ ישראל.
ההשתתפות בחינם וכרוכה בהרשמה מראש.

 

כל הפרטים נמצאים כאן >>
 

 

קייטנות דיגיטל

 

לילדי כיתות ד' ומעלה

 

הנושאים הנלמדים בקייטנות עשירים ומגוונים ומתמקדים בתחומים הבאים: מדעי המחשב ופיתוח אפליקציות, בניית אתרים, גיימינג / משחקי מחשב, עיצוב גרפי ואנימציה, מולטימדיה, מוזיקה, עשו זאת בעצמכם (בובנאות, בישול טבעוני, צילום, יצירה), ורכישת מגוון כלים דיגיטליים.

הקורסים יופעלו יופעלו החל  מ-1 ביולי 2018 ועד ה-26 ביולי 2018, בין השעות 9:00-18:30
כל הפרטים כאן >>

 

קייטנות מדע וטכנולוגיה בכל הארץ
משרד המדע מארגן קייטנות של 5 ימים במהלך יולי-אוגוסט. כל קייטנה נמשכת 5 ימים, בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 8:00- 13:00 ובעלות של 80 שקלים לילד.

על מה הקייטנות?
למסיימי כיתות א'-ב': מתמטיקה בכיף
למסיימי כיתות ג'-ד': רובוטיקה
למסיימי כיתות ה'-ו': מייקרינג (יצירתיות)

 185 מקומות בכל רחבי הארץ יקיימו את הקייטנות. כל הפרטים כאן >>

 

קייטנות טכנולוגיה מסקרנות
ארגון הקייטנות מפרסם שלל קייטנות פרטיות, בכל רחבי הארץ, בתחומי הטכנולוגיה: קייטנות סטארטאפ, קייטנת סייבר, קייטנת אפליקציות, קייטנת דיגיטל, קייטנת יוטיוב וקייטנת ביוטכנולוגיה.

כל הפרטים על הקייטנות כאן >> 

 

קייטנות דיגיטל

 

 

לקינוח: פעילות פורטנייט
אם אתם לא יודעים מה זה פורטנייט, עצרו כאן. בינינו, הסיכוי קטן. פורטנייט הוא משחק מחשב שמתנהל ברשת והוא לא כולל רק אוהדים בגיל הילדות. זה המשחק המצליח ביותר בתולדות האינטרנט – כן, אפילו יותר מקנדי קראש. זה לא רק משחק, זו תופעה תרבותית. רוצים לשמח את הילד (ואולי גם את עצמכם)? סורו לקניון רננים ברעננה, בין 7-9 ביולי, בשעות 11:00-19:00. הפסטיבל בחינם וכל הפרטים כאן >>​