משה צדקה

5 שירותים דיגיטליים שכדאי לכל אבא להכיר

משה צדקה
משה צדקה, מנהל תחום כספומטים ועמדות דיגיטל, בטור שכל אבא שרוצה לחסוך בזמן צריך לקרוא....

אבא טיפוסי הוא אבא עייף, שתמיד יחפש את הדרך הקלה לעשות דברים – הילדים רוצים לאכול? ארוחת בוקר- קורנפלקס עם חלב, ארוחת ערב – חביתה וירקות חתוכים. לנקות את הבית? בכיף, אבל עם מינימום הזזת רהיטים וחפצים ממקום למקום. האישה רוצה שתצאו לבלות? בשמחה, אבל רצוי משהו קצר וקרוב לבית (המונה של הבייביסיטר דופק). מקלחת? לאבא (או במקרה הזה, הגבר) הטיפוסי יש סבון קסם – שמפו, מרכך וסבון גוף – הכל בתכשיר אחד.

כמובן, יש מצבים בהם לאבא יש כוחות בלתי נלאים ובהם תמיד ישקיע. מפגש עם חברים, למשל, מחייב נסיעה למשחק כדורגל באצטדיון "סמי עופר" בחיפה, ארוחה במסעדת בשרים כדי לעכל את המשחק, ונסיעה חזור של שעתיים.. נוסעים? בוודאי שנוסעים!

אבל בבנקאות, ישנם מצבים בהם אבא יכול להתעלות על עצמו במינימום מאמץ, גם אם בחר בדרך הקלה.

קבלו 5 טיפים, שיקלו עליכם בהתנהלות היומיומית:

  1. נפגשת עם כל החבר'ה לצפות ב-"סופר-קלאסיקו" ואחד החברים שילם על כל הבירות והפיצוחים, ואין עליך מזומן להחזיר לו? אין בעיה, תעביר לו כסף באמצעות שירות "העברה למוטב" באפליקציית לאומי – כל מה שאתה צריך זה את מספר הנייד שלו. הוא כבר יקבל הודעה עם קישור למילוי פרטי חשבון הבנק שלו, ותוך מספר שניות הכסף מועבר אליו בפועל.
  2. לא פעם ולא פעמיים, אני מקבל שיחת טלפון מאשתי: "משה, נתקעתי בלי כסף!". היא כבר יודעת את הריטואל –  אני שולח לה מזומן באמצעות שירות "העברה ב-SMS" באפליקציית לאומי – והיא מושכת את הכסף בכל כספומט של לאומי, ללא צורך בכרטיס אשראי. כמה פשוט וכמה יעיל 🙂 
  3. נסעתם לחוף הים לבילוי משפחתי עם הילדים, שכחת את הארנק בבית ונתקעת בלי כסף? על "מזומן בסלולר" כבר שמעת? שירות בלעדי ללאומי, המאפשר משיכת מזומן באמצעות הצמדת מכשיר הסלולר לכספומט. בצעו רישום פשוט באפליקציה (בו אתה אפילו בוחר את הקוד שלך, כך שלא צריך לזכור יותר מדי – מתאים בול לאבות J), ומאותו הרגע – תוכלו למשוך מזומן בלי כרטיס אשראי!
  4. חגגת יומולדת ושוב קיבלת שיק במתנה מההורים? (כן, זה קורה בכל גיל, גם כשאתה הורה בעצמך). צריך להפקיד אותו בחשבון ואין לך כוח או זמן לגשת לסניף הבנק? תמיד תוכל להפקיד אותו באמצעות שירות "הפקדת שיק בסלולר" באפליקציית לאומי. פשוט מצלמים את הצ'ק עם הסמארטפון והכסף בחשבון. ברוכים הבאים לעידן הדיגיטלי!
  5. נכון שלפעמים בא לך בסה"כ לראות מה היתרה בחשבון הבנק? או כמובן –  לברר את מצב הוצאות החודש בכרטיס אשראי? אין לך חשק להזין את כל פרטי החשבון  באפליקציה? אז זהו, שאין צורך. בדיוק בשביל זה יש את שירות "יתרה ברגע". לאחר רישום חד-פעמי לשירות  לא צריך יותר להזין פרטים, פשוט עושים slide על מסך הסמארטפון וצופים ביתרה בחשבון ובחיוב הצפוי בכרטיסי האשראי.

 

בהצלחה.

הטור מיועד לגברים ונשים כאחד 🙂