עדי פסח

איך מנהלים את חשבון הבנק מכל מקום?

עדי פסח
הפקדת שיקים, חסכונות ומשיכת מזומנים – היום אפשר לעשות ה-כ-ל עם אצבע אחת באמצעות הסמארטפון. הנה כמה טיפים מעולים שיעשו לכם חיים קלים יותר, ויפנו לכם זמן בשגרה העמוסה...

החיים עמוסים. נדמה לנו ש"כל הזמן אין זמן". כל שנה אנחנו מבטיחים לעצמנו להוריד מהעומס ומשוועים לקצת פנאי. יודעים משהו? זה בר-ביצוע smiley 
כאמא צעירה עם המון משימות, בחרתי לרכז עבורכם כמה טיפים לביצוע פעולות פיננסיות בקלות ובמהירות, כך שיישאר לנו זמן לדברים החשובים באמת..

 

בעידן של היום, קבלת מידע באינטרנט ובאפליקציות היא חלק אינטגרלי משגרת החיים שלנו.
אז ברשותכם, נעבור ישר לשירותים הדיגיטליים שכדאי לכם להכיר – שירותים שעונים על צרכי היומיום שלנו:

 

סגירת "חובות" 

כבר מזמן שהפסקתי לרשום לעצמי תזכורות; פעם היו קופצות לי הודעות כמו ״להחזיר לסיוון 60 שקלים על המתנה״, ״250 שקלים להדר על הבייביסטר״ ועוד.
בימינו, אנחנו אפילו לא צריכים את הפתק. אם אין לי מזומן בארנק, אני פשוט עושה העברה בנקאית מהנייד על המקום – וסימנתי "V" על עוד משימה.

בהתחלה לוקח טיפה זמן להתרגל, אבל קחו בחשבון שזה נוח. מי אמר שחייבים להסתובב כל הזמן עם מזומן…?

 

משיכת מזומן 

ועדיין – ישנם דברים שבכל זאת מצריכים החזקת מזומן (לפעמים בא לי לקנות איזה אייס קפה או כריך קטן בדרך לעבודה… ) במקרה שלי, מרוב סיסמאות, אני משתדלת להעמיס על עצמי כמה שפחות קודים ולכן שולחת לעצמי מזומן ישירות מהנייד.
זו פעולה פשוטה שעושים מהחשבון באפליקציה. נכנסים ל"עובר ושב",  בוחרים "שליחת מזומן", ממלאים סכום למשיכה וזהו. הפעולה בוצעה בהצלחה.   

 

מרגע ביצוע הפעולה יש לכם 24 שעות להגיע לכספומט קרוב ולמשוך את הסכום שבחרתם בעזרת קוד סודי שקיבלתם בהודעה, ללא כרטיס אשראי ובצורה פשוטה.

 

במקרה שלי סיפרתי לכם שאני עוד "אמא צעירה", אבל להורים מבוגרים יותר זה יכול להיות פתרון מעולה לשליחת מזומן לילדים מתבגרים שיכולים כבר להיות עצמאיים.

 

ומה עם החיסכון הבא?

הבטחתי לבן שלי "XBOX", ולעצמי מתנה מיוחדת לשנה הבאה. לילדים שלי יש קופת חסכון קטנה, וזה מדהים לראות איך הם מזרימים לשם כספים בעקביות. אני חייבת להודות שלפעמים גם לי בא, אבל הבעיה היא שאני פותחת אותה לעיתים תכופות. עד שלאחרונה מצאתי לזה פתרון מעולה.
 

בכל פעם שיש לי כסף פנוי בחשבון, אני מפקידה אותו לחסכון בטאצ׳. זה כמו קופת חסכון דיגיטלית שאני יכולה להכניס אליה איזה סכום שאני רוצה בכל יום. נכון שבחצי שנה הראשונה הכסף סגור בקופה, אבל לאחר מכן הוא זמין לי בכל חודש ונפרע אחרי שנה.
תודו שזה כבר בסיס יציב להתחלה טובה.

 

הפקדת שיק מהבית 

לי באופן אישי לא יוצא להפקיד שיקים בחשבון יותר מדי, אבל אם אני חושבת על חברה טובה שלי – השירות הזה תפור עליה.
כיום ניתן להפקיד שיקים של מגוון בנקים באמצעות המצלמה בסמארטפון שלכם, וזה עובד בצורה מדהימה. במקום ללכת לסניף, להתאמץ, לחנות, להתלבש – פשוט להפקיד מהנייד. 

בשירות הפקדת שיק בסלולר התצלום של השיק שמור בנייד, ועל המפקיד לשמור אותו במשך שלושה ימים מרגע ההפקדה. אחרי שהכסף נכנס לחשבון באופן סופי ניתן להיפרד מהשיק לשלום.

 

יש עוד הרבה שירותים מעולים ואני מבטיחה לפרט עליהם בטור הבא. אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לשאול בתגובות מטה.

לגולשים הסוחרים בניירות ערך, יש לי גם בשורה נהדרת שנכנסה לאפליקציה ממש לאחרונה, ואני מזמינה אתכם לקרוא איך סוחרים בני״ע ב-5 צעדים

 

בהצלחה לכולם, ותיהנוsmiley  

עדי 

תגובות הקוראים (4)

 1. יוסי ממן

  אחלה פוסט,
  כתוב נהדר עם המון מידע שימושי.

 2. rani

  תודה רבה,
  מדהים – יש כאן שרותים שבטוח אשתמש בהם.

  • עדי פסח

   תודה רבה על הפרגון רני,
   שמחתי לקרוא את תגובתך.

   יום נפלא,
   עדי פסח 

   • חגית חורין

    מעניין קליל ועושה סדר בדברים…
    אפשר להמשיך לעוד נושאים..

Comments are closed.