עומר מילויצקי

משלמים בסלולר

עומר מילויצקי
ארנקים דיגיטליים ופתרונות תשלום מבוססי מובייל מהארץ ומהעולם

ארנקים דיגיטליים ופתרונות תשלום מבוססי מובייל מהארץ ומהעולם.  לאחר שבפוסט הקודם סיפרנו מה בעצם אפשר לעשות עם ארנק סלולרי ומהם היתרונות שלו, בפוסט שלפניכם, כמו גם בפוסטים עתידיים בסדרה, נציג בפניכם דוגמאות לארנקים דיגיטליים ופתרונות תשלום מבוססי מובייל מהארץ ומהעולם. אחד הפתרונות שהושק לאחרונה  הוא  הארנק הדיגיטלי של לאומי קארד, שהושק בתחילת חודש דצמבר.

ארנק התשלומים וההטבות הסלולרי הושק כחלק מהאסטרטגיה העסקית של לאומי קארד בערוצי הדיגיטל. הארנק מאפשר לרכוש שירותים  והטבות במאות בתי עסק ברחבי הארץ(רכישת סרטים בסינמה סיטי, כרטיסים ללונה פארק, ארוחות בוקר זוגיות ועוד). הארנק אף יאפשר לכם, למשל, לשלם לבייביסיטר גם אם נתקעתם ללא מזומן. פשוט, תוכלו באמצעות הארנק להעביר לה כסף ישירות לחשבון שלה. בנוסף הארנק הדיגיטלי, מאפשר לצפות בפרטי החשבון האישי, לקחת הלוואות, לקבל הודעות והתראות אישיות על כמות הפינוקים שצברתם, הודעות על פינוקים שטרם נוצלו וגם כאלו שתוקפם עומד לפוג – והכל ישירות מהסמארטפון – ובחזרה אליו.

מידע צרכני מבוסס מיקום

גישת התשלומים בסלולר בכלל ופיתרון הארנק הדיגיטלי בפרט כולל בתוכו עולם תוכן עשיר כמו גם כלים חכמים רבים, המייצרים עבורנו הצרכנים הזדמנויות צרכניות מרתקות: מעבר להצגת מידע עדכני On-Line (מידע על הטבות ופרטי בתי עסק) הארנק יודע גם לחבר בין העולם הדיגיטלי לעולם הפיסי ע”י הצגת בתי עסק והטבות שנמצאות בסביבת המשתמש, כולל מפות ודרכי הגעה ישירות  לבית העסק.

אבטחת מידע
לאחר שיוך כרטיס אשראי לארנק בפעולה פשוטה ומהירה, ניתן לבצע הזמנה של הטבות ופינוקים בתהליך ידידותי ומהיר. בהיבט של נעילת הארנק ואבטחת המידע שבו, בארנק של לאומי קארד הושקעה מחשבה רבה. כל הפרטים האישיים לרבות פרטי חשבון ואפילו ההודעות שמתקבלות במסגרת הארנק ניתנות לצפייה רק לאחר הזנת קוד אישי מאובטח.

חיבור בין עסקים ללקוחות (B2B2C)
הארנק הדיגיטלי של לאומי קארד מייצר לראשונה גם חיבור חכם בין עסקים קטנים ובינוניים (SMB) לבין קהל היעד שלהם. עסקים הנמצאים בשיתוף פעולה מסחרי עם לאומי קארד יכולים להציג ללקוחות, אשר הורידו את הארנק, הטבות ומבצעים הנמצאים בסביבתם ע”י שליחת הודעות SMS בזמן אמת בטכנולוגיית PUSH . חשוב לציין שמשתמשי הארנק יכולים בכל שלב – כמו בכל אפליקציה – להגדיר אם ברצונם לקבל את ההודעות לארנק. בדרך זו גם עסקים קטנים ובינוניים יכולים לחזק את הפעילות העסקית שלהם ע”י הזרמת לקוחות חדשים לתוך העסק.

להורדת האפליקציה, פשוט סרקו את ה-QR Code המתאים למכשירכם.

שדות חובה מסומנים בכוכבית

תגובתך הועברה לצוות לאומי בלוג ותפורסם לאחר אישורה.

האם אתה מסכים?