גיא אטיאס

5 טיפים דיגיטליים

גיא אטיאס
סימולציה עתידית של חשבון הבנק שלכם

סימולציה עתידית של חשבון הבנק שלכם, העברה ב-SMS דרך האייפד, הוראת קבע דרך האתר ועוד סדרה של שירותים דיגיטליים בלאומי שיחדשו גם לחובבי הגאדג’טים
לפעמים הגולשים רצים מהר מהטכנולוגיה, ולפעמים להיפך – הטכנולוגיה רצה מהר יותר מהגולשים. אנחנו נתקלים לעתים בלקוחות שמתקשרים כדי לבצע פעולות או לקבל מידע שנמצא בקצה האצבעות. כן, הם יודעים שיש אתר ויש אפליקציה לסמארטפון ולטאבלט, אבל הם לא תיארו לעצמם שיוכלו לקבל את השירות שביקשו בזמן שצעדו במורד הרחוב דרך הטלפון הנייד שלהם.

אז הנה 5 דברים שאולי לא ידעתם שאתם יכולים לעשות דרך המערכות הדיגיטליות שלנו:

1. שירות תקציב אישי: השירות, החדש יחסית, מאפשר לעקוב אחר ההתנהלות הפיננסית בחשבונכם, לבחון את ההוצאות מול ההכנסות באמצעים ויזואליים, דוחות וגרפיים ייחודים, שירות זה קיים גם באפליקציית אייפון ומאפשר בדיקה תוך כדי תנועה.

לאחרונה אף שכללנו את יכולות הניתוח של המערכת, כך שיספקו נתונים מדויקים ומפולחים יותר ללקוחות המעוניינים לנתח את ההתנהלות הפיננסית שלהם. בין הכלים המוצעים –תצוגת ההוצאות וההכנסות בפילוח לפי חודשים; דיווח יתרה יומית המספק גם סימולציה ותחזית לתנועות עתידיות בחשבון, והשוואת היתרות בחשבון בחודשים האחרונים.

 

 

 

2.  גרסה חדשה לאייפד: למי שמעדיף להציץ בחשבון הבנק שלו באמצעות פלטפורמה גדולה יותר מהטלפון החכם, לאומי מציע את האפליקציה לניהול חשבון באייפד. האפליקציה, שעלתה לאפסטור באביב השנה, מנצלת היטב את היכולות הייחודיות לאייפד וניתן באמצעותה לצפות במידע מחשבון הבנק, כמו ריכוז יתרות, צילומי שיקים ותנועות בחשבון בתצורה חדשנית של יומן, פירוט חיובים בכרטיס האשראי, ריכוז פיקדונות וחסכונות ועוד. בנוסף, ניתן גם לבצע פעולות העברה לצד ג’.

הגרסה החדשה ששופרה עיצובית וגרפית מאפשרת לבצע סדרה של פעולות חדשות דרך האייפד כמו העברה ב- SMS; הפקדה ומשיכה מפק”מ; הלוואת דיגיטל ופירוט ביטול הוראות. פעולות אלו התווספו לפעולות הקיימות בגרסה הקודמת (העברה בין חשבונות, העברה לרשימת מוטבים, העברה לחשבונות קשורים וחשבונות בבעלות זהה).

הגרסה החדשה, תומכת עכשיו גם בשני מצבי תצוגה – אורך ורוחב – מאפשרת גם תצוגה מקדימה לריכוזי יתרות בנושאים השונים בחשבון. כבר במסך זה יוכל הלקוח ליהנות מגישה מהירה לביצוע פעולות, כפתור הצצה ללאומי בלוג ובר תפריטים למידע, פעולות ורשימת מועדפים.

3. העברה בהוראת קבע והעברה עתידית: הפלטפורמות הדיגיטליות של הבנק מאפשרות גם פעולות משוכללות יותר. כך, לדוגמה, ניתן לבצע דרך המערכת לניהול החשבון העברות בתאריכים עתידיים על-פי בחירה ולמספר התשלומים כפי שהלקוח קובע ללא צורך בתזכורות. לאחרונה הוספנו את האפשרות לבטל דרך האתר פעולות אלו.

4. לאומי טרייד באייפון: האפליקציה (iLeumiTrade) עלתה אמנם לאפסטור עוד בשנה שעברה, אבל עברה שורה של שיפורים מאז. האפליקציה מציעה ללקוחות כל הבנקים מידע מקיף וזמין מעולם שוק ההון ישירות למכשיר האייפון שלהם, ללא צורך במעבר לאתרים חיצוניים.

האפליקציה כוללת את היכולות הבאות:

  • קונסולת שליטה המאפשרת לכל משתמש לסדר את הצפייה בנתונים כרצונו.
  • קנייה, מכירה, הוראות וביצועים בשוק הישראלי, לרבות צפייה בהוראות, עדכונן ואפשרות לביטולן.
  • קבלת מידע על מדדים בארץ ובחו”ל בסוגי תצוגה שונים לפי בחירה (מפת חום, גרפים, נתונים מילוליים).
  • מידע אודות מניות, תעודות סל ואג”חים: נתוני מסחר, גרפים, ספר פקודות, מחזורים ותשואות, חדשות.
  • אפשרות לחיפוש נייר ספציפי.
  • הצגת נתונים וגרפים אודות הרכב התיקים והתפלגות התיקים.
  • ריכוז היתרות בחשבון הלקוח.

האפליקציה זמינה לבעלי מכשירי אייפון, ואייפוד טאץ’ בעלי מערכת הפעלה גרסה 3 ומעלה.

5. שיק במתנה:  ולסיום, שירות נחמד שמשלב בין הבנקאות הוותיקה לבנקאות האינטרנט. מוזמנים לאירוע? רוצים להעניק שיק מעוצב? כבר לא צריך להתקשר או להגיע לסניף כדי להזמין שיק כזה – במסגרת השירות החדש באתר ניתן להזמין שיקים חגיגיים ומעוצבים + מעטפות לאירועים.