תמר יסעור

איתכם, גם בדיגיטל – הצצה לקמפיין החדש

תמר יסעור
לא מזמן ציינו בלאומי שנה לפעילותינו בדיגיטל:


לא מזמן ציינו בלאומי שנה לפעילותינו בדיגיטל: חגגנו שנה לבלוג ולטוויטר והגענו למספר שיא של כמעט 30,000 אוהדים בעמוד  לאומי דיגיטל בפייסבוק. מאז שהשקנו את ערוץ הדיגיטל הראשון שלנו הספקנו רבות: יצרנו פעילות ואפליקציות פייסבוק לפרויקט אמנות סודית, והכרזנו על המהלך הקהילתי  מיליון סיבות טובות, והיד עוד נטויה.

את רכבת הדיגיטל כבר אי אפשר לעצור, ולמעשה אנחנו גם לא ממש רוצים לעצור אותה. אנחנו מגבירים ומגבירים את הקצב ולמרות שאפשר לומר שאנחנו כבר לא טירונים וחדשים, יש עדיין התרגשות מחדש מכל אפליקציה, קמפיין ופעילות בזירות הדיגיטליות. בכל פעם מחדש  אנחנו מופתעים ושמחים לגלות כיצד הלקוחות שלנו מאמצים במהירות ובחום את השירותים החדשים, שירותים שמטרתם לעשות להם את החיים קלים ופשוטים יותר.

הלקוחות שלנו מונחי נוחות ותועלת. יישומים דיגיטליים העונים על פרמטרים אלה זוכים לאימוץ מיידי, ואנו מקבלים בחזרה לקוחות שבעי רצון, ולנו אין ספק – זהו הנכס האמיתי שלנו.

הבנו שהלקוחות שלנו חיים בפייסבוק, יחד עם למעלה מ-3 מיליון הישראלים שנמצאים שם מדי יום. לכן החלטנו לאפשר להם להמשיך לנהל את חייהם, מבלי לצאת מהזירה החברתית הפופולרית והסואנת ביותר כיום ברשת: אנו מאפשרים להם להיכנס לחשבון הבנק שלהם דרך ווידג’ט מיוחד בפייסבוק.

הבנו גם שהסלולר הוא החבר הכי צמוד של כולנו, ולכן פתחנו אפשרות לקבלת הלוואה סלולרית. הבנו שהלקוחות מחפשים הטבות, ולכן בשמחה אנו מציגים להם את אפליקציית ההטבות מבוססות המיקום של לאומי קארד.

אנחנו ממשיכים לרוץ, מתוך הבנה וידיעה שאסור לפספס את הרכבת. בדרך, אנחנו גם מצליחים ליהנות מהמסע, ואנו מקווים שאתם גם נהנים מהתוצאות.

אז לסיכום כל האמור לעיל, תראו איזה דיגיטליים נהיינו: הנה הצצה לקמפיין החדש שלנו. תיהנו!