ליאת זנד

5 אפליקציות שישדרגו את שנת הלימודים האקדמית

ליאת זנד
מעקב אחרי מבחנים, קבוצות למידה, ואפילו התנהלות כלכלית נכונה יותר: לכבוד פתיחת שנת הלימודים האקדמית, הנה כמה שירותים דיגיטליים שיקלו עליכם את החיים בקמפוס

כרבע מיליון סטודנטים לומדים במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל – אוניברסיטאות, מכללות ומוסדות הכשרה להוראה. נהוג לחשוב על סטודנטים כקהל של אנשים צעירים אחרי צבא, שטרם התחילו את הקריירה, אבל ישנם גם סטודנטים  לתואר שני ושלישי בכל הגילאים, או כאלה שבוחרים לעשות הסבה מקצועית בשלב יותר מאוחר בקריירה.  

למרות כל אלה, יש עדיין כמה דברים שייחודיים לסטודנטים – זמניים או נצחיים – באשר הם: שיעורים, חיסורים, מערכת שעות בלתי אפשרית, הוצאות כספיות ומרוץ בלתי נגמר אחרי מטלות שלכולם יש נטייה לדחות עוד ועוד.

הפשלנו שרוולים ואספנו עבורכם כמה אפליקציות מובייל, שגם אם לא יקרבו אתכם לתואר הנכסף, עשויות לעשות לכם את הדרך לשם קלה יותר.

 

לוח מערכת שעות ומעקב עבודות ומבחנים
מערכת שעות
(לאנדרואיד)
קודם כל ולפני הכל, צריך לעשות סדר בימים הארוכים והמורכבים האלה. ב אפליקציה זו תוכלו להכניס את כל השיעורים הקבועים וההפסקות שלכם,  לעקוב אחרי התקדמות יום הלימודים וסיומו,  לעקוב אחרי כל מטלות הלימודים (ולמחוק אותם בחדווה בסיום),  לעדכן  את לוח המבחנים  ואת הציונים שקיבלתם. את כל זה תוכלו לבצע עם קבלת התראות בצלצול או ברטט.

 

סדר בקבוצות למידה
ספיטבול
איך עושים סדר בשיעורים, חומרי לימוד וסיכומי שיעור שפספסתם? ומה אם יש לכם שאלות לפני הבחינה?

נרשמים לספיטבול, בוחרים את מוסד הלימודים ומתעדכנים בכל מה שקורה, בכל קורס, בצורה העדכנית ביותר. התלמידים עצמם הם אלה שמעדכנים את החומר באתר, אבל גם אם לא תמצאו בדיוק את מה שאתם צריכים, תמיד תוכלו לחפש חומרים נוספים בקורסים מקבילים, במוסדות לימוד אחרים.

 

מתכוננים לבחינות
קוויזלט

במקום להעתיק ולסכם לכרטיסיות ודפים, עליהם נשרבט, נקשקש, נשפוך קצת קפה ובכללי נסמרטט עד בלי היכר, קבלו אפליקציית כרטיסיות וירטואלית שעליהן ניתן להוסיף הערות, תמונות, סרטונים וקטעי אודיו,   ולשתף בסלולרי, בטאבלט או במחשב.

 

שומרים על תקציב מאוזן
מינט

לא שזו משימה שמומלצת רק לסטודנטים, אבל אין ספק שדווקא להם, עם הכנסות של "שכר סטודנט" (שזה אומר תמיד – פחות), שליטה ושמירה על איזון פיננסי הן קריטיות.


מינט מתממשקת עם כל הכלים הפיננסיים. היא עוקבת אחרי חשבונות הבנק וכרטיסי האשראי, עוזרת לא לחרוג מהתקציב החודשי (הוצאות מול הכנסות), תוך התחשבות  בתשלומים שונים, שכר דירה או משכנתה. היא תתריע על חריגות ותעזור לשמור על איזון פיננסי.

 

שופינג חכם
למרות הסטיגמה שסטודנטים הם "תפרנים", הם נחשבים לקהל צרכנים משמעותי. משכך,הוקמו כבר 2 מועדוני לקוחות ייעודיים לסטודנטים, עם הנחות במעמד החיוב ובכלל.

 

Student Group

מועדון הטבות והנחות במעמד החיוב, בחלוקה לפי אזורים גיאוגרפיים. יש באתר גם בלוג טיפים ייעודי, מאגר מלגות ורשימת התנדבויות בעמותות.
iStudent

מועדון שמרכז מעל 200 חברות ואתרים פופולריים שמעניקים הנחות  אטרקטיביות, בנוסף להנחות  באתרים בחו"ל, פורטל  משרות לסטודנטים, מאגר מורים פרטיים,  הטבות לסטודנטים מתחתנים, ועוד.

 

שתהיה שנת לימודים מצוינת ופורייה.

שדות חובה מסומנים בכוכבית

תגובתך הועברה לצוות לאומי בלוג ותפורסם לאחר אישורה.

האם אתה מסכים?