מיין פוסטים לפי:מיין לפי:
זיו שיינפלד

כל מה שצריך לדעת על לינקדאין

זיו שיינפלד
כנראה שכבר שמעתם על "לינקדאין" בעבודה, בלימודים או מחבר שבדיוק מחפש עבודה חדשה. אבל למה בדיוק משמשת הרשת החברתית הפופולרית, שמונה כבר מעל ל- 500 מיליון משתמשים? המדריך המלא

14

ערן סבר

להישאר רלוונטי: הדרכים לייצר חוויה אישית עם הלקוח

ערן סבר
אומרים כי העולם מתחלק ל-2 סוגי אנשים: כאלה שתיבת המייל שלהם מלאה במיילים שהם לא קראו עוד משנות ה- 90 (ואם נודה על האמת, הם כנראה גם אף פעם לא יקראו). וכאלה שתיבת המייל שלהם כל כך מצוחצחת ומסודרת עם תיקיות לפי נושאים, כאשר אף הודעה שנכנסת לא חומקת תחת רדאר עיניהם.

21

מורן זר קצנשטיין

צעירים שמרוויחים מהרשתות החברתיות: איך זה עובד?

מורן זר קצנשטיין
הם מצליחים לסחוף כמויות צופים שעוקפות את הסלבס בטלוויזיה, מייצרים קשר יוצא דופן עם העוקבים שלהם, והחברות הכי גדולות מוכנות לשלם להם, והרבה. אז למה כולם נוהרים אחרי היוטיוברים, והאם זה טוב?

23

ערן סבר

היום שבו חזרנו להגיד שלום

ערן סבר
מאז ומתמיד אנשים העדיפו שתינתן להם זכות בחירה בחיים: מה ללבוש, מה לאכול, היכן לגור, לאן נטוס השנה לנפוש ובכלל ככל שיש יותר בחירה, כך יותר טוב. או כך לפחות נדמה לנו. קחו אותי לדוגמה: אין שבוע שאני לא נעמד אל מול עשרות הקטגוריות שב-Netflix ומתחבט בשאלה איזה סרט או סדרה לראות. התשובה כמובן נתונה למצב הרוח לאותו הרגע אבל לפעמים הבחירה יכולה לקחת המון זמן.

13

אריק ישראלוב

טיקטוק – השיגעון החדש של הצעירים וכל מה שצריך לדעת עליו

אריק ישראלוב
הרשת החברתית "טיק טוק" או בשמה הקודם "מיוזיקלי" (musical.ly) כבר כבשה את בני הנוער עם למעלה מ- 500 מיליון משתמשים ברחבי העולם. אז מה סוד האפליקציה שבמרכזה שיתופי סרטונים מוזיקליים? מדריך

18

לחץ לעוד מאמרים