שירה סימונוביץ'

בואו לגלות את שבוע היזמות העולמי – כאן בישראל

שירה סימונוביץ'
שירה סימונוביץ', רכזת "יזמות על הבר" ודוקטורנטית למדעי המח באוניברסיטת תל-אביב, מספרת על שבוע היזמות ומזמינה אתכם להיפגש עם היזמים המובילים בישראל

שבוע היזמות העולמי 

שבוע היזמות הינו פרויקט עולמי המתקיים בכל שנה ב-157 מדינות במטרה לעודד צעירים לבחון את מסלול היזמות כמפתח לעצמאות כלכלית ולהתפתחות אישית וחברתית. שבוע היזמות מתקיים מידי שנה בשבוע השלישי בחודש נובמבר. בשנה שעברה כעשרה מיליון איש ברחבי העולם לקחו חלק בחגיגת יזמות והגשמה עצמית. 

מטרת הפרויקט ליצור רשת יזמות גלובלית, שתסייע לצעירים מכל רחבי העולם לקדם את רעיונותיהם ולהפוך אותם למיזמים איכותיים; זאת לצד יצירת מקומות עבודה חדשים ותרומה לחיזוק היציבות הכלכלית.​

שבוע היזמות מזמין צעירים מכל רחבי העולם לשלב בחייהם חדשנות, דמיון ויצירתיות, ומעניק להם השראה ואפשרות להגשים רעיונות ולהטביע חותם.

שבוע היזמות 2016 יתקיים ב-13-20 בנובמבר.  

 

שבוע היזמות בישראל

סקטור ההייטק, מנוע הצמיחה של המשק הישראלי, מכיל בתוכו כ-400 אלף איש, אבל רק מעטים מבין אזרחי המדינה נהנים מהצלחת ה"סטארט-אפ ניישן". שבוע היזמות בא, בין היתר, לגשר על פער זה באמצעות חיבור של הפריפריה החברתית למרכז על ידי חיזוק המודעות ליזמות ככוח בונה, וזאת במטרה לאפשר ניידות חברתית וצמיחה כלכלית לכל מי שיש לו כוח רצון וכשרון – בלי קשר למוצא או לסביבה.

שבוע היזמות חוצה מגזרים, דתות ותרבויות; הוא מתקיים בכל הארץ, בקרב כל פלחי האוכלוסייה, לרבות המגזר החרדי ובחברה הערבית.

 

"יזמות על הבר" בשיתוף לאומי

"יזמות על הבר" הוא אירוע הדגל של "שבוע היזמות" בישראל, והוא מתקיים בשיתוף בנק לאומי.

מדובר בסדרת מפגשים אינטימיים בברים שונים ברחבי הארץ, בהם אנו מזמינים צעירים, שנושא היזמות קרוב לליבם, לפגוש יזמים ותיקים ומצליחים ולשוחח עימם בגובה העיניים על הניסיון שצברו ( על כוס בירה 🙂 ).

לפני 7 שנים התקיים הפיילוט הראשון בתל-אביב, ומאז ועד היום קיימנו עשרות אירועים בכל רחבי הארץ – מקריית שמונה ועד דימונה.

בואו לשמוע את אודי ויינשטיין (ליבית ואנוביט), יוסי מטיאס (גוגל), עודד שוסיוב (קולפלנט), רונית סצ'י פינרו (אוניברסיטת ת"א), יעל פורת (ביוג'נסל), גיגי לוי (אנג'ל), אבי זאבי (כרמל ונצ'רס), יובל טל (פיוניר) ו-Dane Stangler, סגן-נשיא בקרן קאופמן, שהקימה את רשת היזמות. אלו, יחד עם יזמים מצליחים נוספים יתארחו ב25 הרצאות בברים הכי טובים בתל-אביב, עם התמקדות ב-Fintech, שיווק דיגיטלי,Tech Transfer וגיוס הון. 

לפרטים והרשמה >>>

לאיוונט בפייסבוק >>>

 

בנוסף, אנו מזמינים אתכם להשתתף ולהגיע לאירועי יזמות על הבר נוספים ברחבי הארץ. למידע נוסף בקרו באתר שבוע היזמות https://gew.org.il/.

 

מצפים לראותכם !