עדי שרף

חלומות נועדו להתגשם

עדי שרף
עדי שרף, הבעלים של חברת "ילדים מסביב לעולם", שמפיקה הפעלות מיוחדות לילדים, לא מפסיקה להגשים חלומות.

עדי שרף, הבעלים של חברת “ילדים מסביב לעולם”, שמפיקה הפעלות מיוחדות לילדים, לא מפסיקה להגשים חלומות.
זה אולי נשמע מצחיק, אבל כבר בכיתה ד’ ידעתי שאהיה מפיקת אירועים כשאהיה גדולה. המסיבה הראשונה שהפקתי הייתה מסיבת קונספט בנושא “הוואי” לילדי הכיתה שלי: כולם קיבלו שרשראות פרחים ארוכות ושתו “קוקטייל פירות מיוחד”. בינגו!
בזמן לימודי התואר הראשון – פסיכולוגיה וחינוך כמובן, עבדתי בחברות של ימי הולדת וחוגים לגני ילדים. אחרי שרכשתי ניסיון, ידע וביטחון, יצאתי לדרכי העצמאית. בגיל 24 כבר פתחתי את “ילדים מסביב לעולם”. חיפשתי קונספט חדש וייחודי שיגרה את כל החושים, ויצרתי תכנים שמשלבים תנועה, דרמה, מוזיקה, ריחות וטעמים.

אני עוד זוכרת איך, בחודש יולי חם, רצתי מגן לגן כדי לשווק את עצמי – כשבאמתחתי מערך שיעור אחד ויחיד. לגננות סיפרתי בביטחון שיש לי מערכים לכל השנה… וכך, משבוע לשבוע, נוספו עוד מערכים נפלאים ו”ילדים מסביב לעולם” הוא עכשיו עולם שלם, צבעוני וקסום, של ארצות, תרבויות וילדים – קצת דומים וקצת שונים.

כמובן שגם ימי הולדת מיוחדים הוספתי לתכנים וגם פעילויות להורים וילדים, פעילויות בצהרונים ובמתנ”סים. הפעילות שלי הלכה והתעבתה, הלכה והעמיקה.

בשנה שעברה הקמתי “מכללה וירטואלית” לאנשי חינוך, כיוון שזיהיתי את הצורך העז של אנשי חינוך לחומרים חדשניים ואיכותיים. אחת לחודש אני מעבירה תכנים איכותיים בהשתלמויות אינטרנטיות ייחודיות (‘וובינרים’).

בשנת 2012, כשעמודי פייסבוק עסקיים עלו ופרחו, חיפשתי דרך מקורית ויצירתית לשיווק אינטרנטי, שיש בו גם ערך מוסף. וכך נולד “בר-תן”: קבוצת עסקים קטנים ועצמאיים – בפייסבוק. כיום הקהילה מונה מעל 12,000 עסקים שמפרסמים את עצמם על ידי הצעות ברתנים (בארטרים) ופועלים בשיטת סחר חליפין. העסקים מפרסמים את עצמם, ובמקביל נוצרים שיתופי פעולה מעניינים, חיסכון בהוצאות  והנאה מרובה. עם הזמן נוצרה בקהילה גם רשת חברתית – ואחת לכמה זמן אני מארגנת (לא באמת חשבתם שאוותר על זה, נכון…?)  מסיבות, טיולים, מפגשי נטוורקינג, ובכך יוצרת אינטראקציה גם מחוץ לעולם הוירטואלי.

בימים אלו אני עובדת על פיתוח מיזם עסקי נוסף. אני לא יכולה אחרת – הראש שלי שופע רעיונות, יצירתיות ויזמות אינסופית. אני מאמינה שכשחולמים ועפים עם החלום גבוה, ומאמינים בדרך ולא מפחדים – הכל קורה והכל אפשרי.

והחלום הבא שלי??? הוא כבר בדרך… 🙂

מוזמנים להיכנס לעמוד ילדים מסביב לעולם בפייסבוק 

*** 

במסגרת תחרות “עסקים משתפים” הוזמנו בעלי עסקים לשתף את סיפור העסק שלהם בטאב ייעודי בעמוד “לאומי עסקים” בפייסבוק. עדי זכתה בפרס הראשון בגובה 25,000 ₪.

התחרות אמנם הסתיימה, אך בעלי עסקים מוזמנים להיכנס לפעילות עסקים משתפים בעמוד “לאומי עסקים בפייסבוק, לשתף את סיפור העסק שלהם ולקבל חשיפה.