שי אזיזה

איך הופכים את העסק לדיגיטלי?

שי אזיזה
לאשר משכורות מהנייד, להתעדכן בפיתוחים חדשים בתחום שלכם או לקבל סמסים על הפקדת שיקים: בעלי עסק, לפניכם כל הדרכים להצטרף למהפכה הדיגיטלית.

התפתחות הטכנולוגיה ובניית הפלטפורמה העסקית סביבה הפכה בשנים האחרונות למרכיב קריטי להצלחת העסק. אבל גם אם עדיין לא הצטרפתם למהפכה, אל דאגה: זה הרבה יותר פשוט ממה שאתם חושבים. הסמארטפון מאפשר לכל בעל עסק להיות זמין בין הפגישות, הישיבות, הספקים והלקוחות.

כללי המשחק בעולם החדש הולכים ומשתכללים, ובעל עסק שרוצה להצליח חייב להכיר אותם, ולשחק לפיהם. המהפכה הטכנולוגית הסירה חסמים וגבולות, הפכה את העולם לכפר גלובאלי ויצרה המון הזדמנויות ליזמים חדשים. רק לפני 50 שנה לא היינו מאמינים שבעל עסק קטן ממושב בגלבוע שמייצר שמן זית יוכל לבצע עסקאות שוטפות עם לקוח גדול מבייג'ין, בקצהו השני של העולם. והנה, היום זה אפשרי.
 
אז איך מקדמים את העסק והופכים אותו לדיגיטלי?

בכמה דרכים:
 

1. זמינות ללקוחות: אתם מעוניינים לוודא כי הלקוח ביצע תשלום וכי הוא מקבל בתמורה את הסחורה או השירות. תוכלו להיעזר באפליקציית לאומי לקבלת מידע על החשבון כולל: ריכוז יתרות, מידע לגבי מגוון הביטחונות, אשראים, סחר חוץ ועוד.
 
2. ניהול תשלומים מול ספקים: לשלם בזמן זה שם המשחק. מצאו את הדרכים בהן תוכלו לעשות זאת בקלות מכל מקום.

 

3. משכורות לעובדים: כל עסק רציני רוצה לשלם משכורות בזמן! איזו תחושה טובה לדעת שאישרתם את תשלום המשכורות בעודכם ממתינים לטיסה, למשל.
 

4. התעדכנות בפיתוחים חדשים בענף שלכם: להכיר את המתחרים, להכיר את השוק בו פועלים, להיות פתוחים לשינויים תוך כדי תנועה להגדלת הרווחים וחשיפת העסק לצרכנים הפוטנציאליים. אתם מוזמנים להיכנס ללאומי עסקים בפייסבוק ולערוץ לאומי ביוטיוב.
 

5. ניהול החשבון העסקי: קיבלתם שיקים מלקוחות ואתם צריכים להפקיד אותם בחשבון? אין יותר קל ונוח מלקבל הודעת SMS בזמן אמת שהשיק הופקד. ואם השיק חזר, מדוע לא לקבל הודעת און ליין ולדאוג להסדיר את התשלום עם בעל השיק?
 

להורדת אפליקצית לאומי

שדות חובה מסומנים בכוכבית

תגובתך הועברה לצוות לאומי בלוג ותפורסם לאחר אישורה.

האם אתה מסכים?